Winter Storm Official Fan Club Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+27
diman
Boone.
delCielo
Quietus
angelos318
Angel of Night
Dark Elenaki
Beast Of Prey
Pretender 666
QueenTarja
Boone
~Lilou~
StormyLullaby
*mary*
Moonlight
Madguy
Popocatepetl
evanescencespko
TarjaPhoennix
*Missing Angel*
Ktn
SafeInsideMyself
gothessa
*i love tarja*
afedikoxalarwse6178
Evrocks
Fallen angel
31 απαντήσεις

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Moonlight
    Moonlight
    Newbie
    Newbie


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Όνομα : Λεώνη
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Βetween Heaven and Hell (Πειραιάς)
    Μέλος από : 09/05/2010

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Moonlight Τετ Μάης 19, 2010 2:43 am

    To notebook δεν μπορω να το δω και μονο που ακουω το σεναριο pleaseee

    τωρα τελευταια ειδα το big fish,αλλα μπορω να πω οτι δν με κατενθουσιασε,ο Tim Burton εχει κανει και καλυτερα.
    gothessa
    gothessa
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 824
    Όνομα : +PeGGy+
    Τόπος : athens - nea smyrni
    Μέλος από : 09/06/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από gothessa Τετ Μάης 19, 2010 9:04 am

    to the notebook to exw dei.........oute k egw thumamai poses fores!
    anyway paizei o Ryan Gosling ston opoio exw kanei arketes anafores gia to poso mou aresei san ithopoios!
    loipon xthes eida to THE NEW DAUGHTER:kaloutsiko apla kulaei arga

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 The_New_Daughter_1
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Fallen angel Παρ Μάης 21, 2010 11:52 am

    Μου είχε λείψει πολύ ο κινηματογράφος! Είδα το Prince Of Persia.

    Μου άρεσε αρκετά ως πολύ μπορώ να πω και δεν το περίμενα. Δεν με τραβάνε ιδιαίτερα αυτά που έχουν πολλά μπαμ μπουμ, αλλά τελικά ήταν πιο παραμυθο-ιστορικό-τέτοιο και με κέρδισε. Razz Ωραίο story (δεν είχα ιδέα τι γίνεται γενικότερα, γιατί δεν έχω σχέση με το video game), ωραίες ερμηνείες, κάποιοι διάλογοι-ατάκες και σίγουρα ειδικά εφέ. Η σκηνοθεσία πάντως και το πώς γύριζαν τα πλάνα, η κάμερα κτλ μου θύμιζε αρκετά την λογική παιχνιδιού. Πολύ ευχάριστο γενικά, μόνο σε κάποιο σημείο ένιωσα ότι το παρακάναν με τις εντυπωσιακές σκηνές και επίσης βαρέθηκα να βλέπω ιπτάμενες λεπίδες να εκσφενδονίζονται, απειλητικά φίδια και μαχαιρώματα.

    Σπόιλερ:
    Ο Jake Gyllenhaal πάντως ψιλοαγνώριστος και μ' άρεσε πολύ στο ρόλο!

    Μ' άρεσε πάρα πολύ το τραγούδι που έπαιζε στους τίτλους του τέλους, αλλά ούτε κατάλαβα ποιο είναι (γιατί νομίζω ήταν λίγο γνώριμη φωνή), ούτε το βρήκα προς το παρόν. :S Αν κάποιος πιο σχετικός μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτο! Razz

    Σκεφτόμουν πάντως ότι Epica θα ταίριαζαν πάρα πολύ για soundtrack, πάρα πολύ όμως!

    edit:

    Κάτι χαζοβρήκα, αλλά όχι ποιο κομμάτι ακριβώς είναι.


    Find more videos like this on Soundtrack Fans


    Είναι αυτό που παίζει τα εντελώς τελευταία τελευταία δευτερόλεπτα.^
    *mary*
    *mary*
    Tarja Fan
    Tarja Fan


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 148
    Όνομα : Μαίρη
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Αθήνα
    Μέλος από : 30/06/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από *mary* Παρ Μάης 21, 2010 9:12 pm

    Koralia an den kanw la8os ayto einai to kommati
    Evrocks
    Evrocks
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 218
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Islanded in a stream of stars
    Μέλος από : 01/07/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Evrocks Παρ Μάης 21, 2010 10:07 pm

    Ktn έγραψε:Χθες είδα το Iron Man 2...

    Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο απ' την πρώτη. Απλή και λιτή, made in Hollywood action movie, με όμορφη -και αναμενόμενη- πλοκή, αρκετά εφέ, τρομερό soundtrack -AcDc, Queen, Clash... ωραία πράγματα- και απίστευτους διαλόγους. Σε αυτό βοηθάνε και οι χαρακτήρες που είναι εντελώς βγαλμένοι από comic, με αποτέλεσμα οι ατάκες να πετάγονται με έναν απίστευτο ρυθμό. "Textbook narcissism..?".

    Ο Robert Downey Jr. είναι χαλαρά μέσα στους top "υπερ-ήρωες" της μεγάλης οθόνης, αν και περισσότερο στο ρόλο του ταιριάζει ο όρος "αντι-υπερ-ήρωας". Razz Από το υπόλοιπο cast ξεχώριζαν ο Mickey Rourke ως o μεγάλος κακός Ivan Vanko, ο Samuel Jackson ως Nick Fury, η Gwyneth Paltrow ως Pepper Potts και -φυσικά- η Scarlett Johansson ως Natalie Rushman.

    Ό,τι πρέπει για ένα χαλαρό βράδυ με παρέα και πολλά ποπ-κορν.

    Συμφωνώ co.
    Και βλέποντας τον Nick Fury και όλη τη S.H.I.E.L.D. παρέα νομίζω οτι είμαστε λίγο πιο κοντά σε... Marvel Ultimate Alliance στον κινηματογράφο. Razz Ζητάω πολλά?? Razz
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Fallen angel Σαβ Μάης 22, 2010 12:56 am

    ^^Ναι, αυτό είναι, ευχαριστώ! Πω, πω, γκαβομάρα μου. Razz Ώστε Alanis Morissete, όντως ήταν γνώριμη φωνή, άσχετα που δεν μπόρεσα να το προσδιορίσω. Razz

    Όσο το ακούω μ' αρέσει περισσότερο..
    *mary*
    *mary*
    Tarja Fan
    Tarja Fan


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 148
    Όνομα : Μαίρη
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Αθήνα
    Μέλος από : 30/06/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από *mary* Σαβ Μάης 22, 2010 1:19 am

    omorfo kommati ontws!
    *Missing Angel*
    *Missing Angel*
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 812
    Όνομα : Κορίνα Νο2
    Ηλικία : 39
    Τόπος : Αθήνα
    Μέλος από : 02/11/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από *Missing Angel* Σαβ Μάης 22, 2010 4:32 am

    Είδα το Dust of Time του Θ. Αγγελόπουλου.
    Ωραια συλληψη, καλες ερμηνειες, υψηλου επιπεδου σκηνοθεσια αλλα δε καταφερα να δω το τελοςςςςς Sleep Sleep Sleep

    Μου το ελεγαν και δε το πιστευα, τι ειναι αυτός ρε; Shocked
    Ktn
    Ktn
    Mod
    Mod


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 2029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : The Quiet Place [Βόλος]
    Μέλος από : 01/07/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Ktn Σαβ Μάης 22, 2010 9:28 am

    Evrocks έγραψε:Marvel Ultimate Alliance στον κινηματογράφο.
    Σαν ιδέα δεν 'ν' καθόλου κακό.. αλλά πρακτικά, πολύ δύσκολο. /:

    Fallen angel έγραψε:Είδα το Prince Of Persia.
    Ok, ok, το παραδέχομαι, ήταν σχεδόν σίγουρο πριν μπω στην αίθουσα του κινηματογράφου ότι δε θα μου αρέσει η ταινία, γιατί έχω λίωσει και τα τρια παιχνίδια του Prince. Χαλαρά δηλαδή, με τόσο λίγες προσδοκίες δεν πρέπει να έχω ξαναδει ταινία. Αλλά παρ' όλα αυτά, διαψεύσθηκα.. ήταν χειρότερη απ' ότι περίμενα. Razz

    Δεν θα κολλούσα τόσο, αλλά η ταινία λεγόταν Prince of Persia: *The Sands of Time*. I mean, whatafrak, το μόνο κοινό με το παιχνίδι με το ίδιο όνομα, ήταν το Dagger of Time. Άκυρο, κι αυτό διαφορετικό ήταν. Χμμμ, τώρα που το μελετώ το πράγμα, το μόνο κοινό ήταν ότι υπήρχε ένας Πρίγκηπας της Περσίας. Όλα τα υπόλοιπα ήταν άλλα 'ντ' άλλα. Κορυφαία σημεία, το όλο concept της οικογένειας του Prince, το όλο concept της Princess Tamina (οικογενειακό και μη), το love-story (fail), το κουμπάκι και η συνολική λειτουργία του Dagger (faaail), οι πόλεις (τι απέγινε η Βαβυλώναα? αααργκ&#$*@*!).. αλλά πάνω απ' όλα η επιλογή των ονομάτων. Dastan?! Γιατί?
    Και να πω ότι δεν είχε story το παιχνίδι, θα το δεχόμουν. Αλλά δυστυχώς, το παιχνίδι έχει τουλάχιστον 10 φορές καλύτερο σενάριο και πλοκή από την "κινηματογραφική μεταφορά". Τόσο δύσκολο τους ήταν να το πουν απλά και περιεκτικά "Prince of Persia"? Γιατί Sands of Time που δεν ξεκινά με την ατάκα "..most people think Time is like a river, that flows swift and sure in one direction. They are wrong. Sit down and I will tell you a tale like none that you have ever heard..." απλά δεν νοείται. Πφ.

    Τέλος πάντων, προσπερνώντας όλα τα παραπάνω, καθαρά ως ταινία, συμπαθητική ήταν. Ανάλαφρη αμερικάνικη action movie, με εντυπωσιακά σκηνικά, πολλά εφέ, συμπαθητικούς χαρακτήρες και ό,τι άλλο μπορεί να περιμένει κάποιος από ταινία του είδους. Ένα '+' έπαιρνε από την υπέροχη ατμόσφαιρα κι άλλο ένα για τους διαλόγους που θύμιζαν PoP4. Ένα '-' πάει στην PG13 προσέγγιση που έκαναν, κόβοντας όποια ελπίδα υπήρχε να δούμε μάχες στα πρότυπα των παιχνιδιων. Για fatality δεν το συζητάμε καν. Α, κι άλλο ένα '-' για το τέλος.
    Σπόιλερ:
    Στα του cast, o Gyllenhaal έπαιζε μια χαρά τον ρόλο του, η Arterton επίσης, αλλά την παράσταση έκλεβε ο Alfred Molina. Τρομερός. Και ταίριαζε γάντι στον χαρακτήρα. To soundtrack ήταν κάπου ανάμεσα στο συμπαθητικό και στο πέρασε-και-δεν-ακούμπησε.

    Αν είχε διαφορετικό όνομα, ίσως να έλεγα 'καλή'. Τώρα, 'επιοικώς κακή' και πολύ της είναι. Μεγάλη η χάρη του Mr.Bruckheimer, αλλά εδώ απέτυχε παταγωδώς.
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Fallen angel Σαβ Μάης 22, 2010 11:34 am

    χαχαχα, ήμουν σίγουρη ότι δεν θ' άρεσε σε κάποιον που έχει σχέση με τα παιχνίδια, αλλά τόσο χάλια; Razz

    Σπόιλερ:
    Ktn
    Ktn
    Mod
    Mod


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 2029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : The Quiet Place [Βόλος]
    Μέλος από : 01/07/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Ktn Δευ Μάης 24, 2010 9:06 am

    Τόσο, και λίγο λέω... χαχα

    Βασικά συνολίκα, σαν ταινία, δεν ήταν άσχημη.. αλλά σαν μεταφορά ήταν εντελώς off. Δηλαδή από το original σενάριο, τα στοιχεία που κράτησαν ήταν ελάχιστα. Και κατά κύριο λόγο εγώ εκεί χαλάστηκα.

    Btw, χθες είδα το Robin Hood του Ridley Scott. Πάρα πολύ καλό. Έξυπνα στημένη περιπέτεια, με αρκετή δράση, χωρίς όμως ψηλές ταχήτητες ή υπερβολική προσκόλληση σε αυτήν, που σεναριακά πήγαινε λίγο πιο πίσω απ' ότι θα περίμενε κανείς και εξιστορούσε τα γεγονότα που συνέβησαν μέχρι να ανακυρηχθεί παράνομος ο Robin. Με τον τρόπο αυτό, η πλοκή δεν ήταν τόσο αναμενόμενη, και γενικά φαινόταν αρκετά πιο 'φρέσκο' απ' το πρωτότυπο concept.
    Ο Crowe εξαιρετικός, όπως και όλο σχεδόν το υπόλοιπο cast με τους Max von Sydow (Sir Walter Loxley), William Hurt (William Marshal), Danny Huston (King Richard), Oscar Isaac (Prince John), Kevin Durand (Little John) να ξεχωρίζουν και την Blanchett να κάνει μια πολύ συμπαθητική ερμηνεία ως Marion.

    Αν και η διάρκειά της αρχικά φαντάζει μεγάλη (140 λεπτά), η ώρα περνάει γρήγορα, και σε ελάχιστες περιπτώσεις νιώθεις ότι τραβάει παραπάνω απ' ότι πρέπει. Αν είχαν κόψει τα τελευταία 15-20 λεπτά, που έχουν μια -εντελώς- ανούσια μάχη, θα άγγιζε το άψογο.
    gothessa
    gothessa
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 824
    Όνομα : +PeGGy+
    Τόπος : athens - nea smyrni
    Μέλος από : 09/06/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από gothessa Τρι Μάης 25, 2010 12:49 am

    The Imaginarium of Doctor Parnassus
    arketa kalo!me wraio cast ithopoiwn!!!
    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 The-Imaginarium-of-Doctor-Parnassus
    Evrocks
    Evrocks
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 218
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Islanded in a stream of stars
    Μέλος από : 01/07/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Evrocks Τετ Μάης 26, 2010 1:41 pm

    Είδα κι εγώ το Prince Of Persia.
    Ξεχνώντας οτι η ταινια ειναι επηρεασμενη απο το παιχνιδι (λεμε τωρα Razz ) μπορω να πω πως μου αρεσε! δηλαδη πέρασε αρκετα ευχάριστα η ώρα Wink
    Το soundtrack θα μπορούσε να είναι καλύτερο πιστευω, λίγο E.S. Posthumus δεν θα έβλαπτε Razz

    Σπόιλερ:



    Η επόμενη ταινία που περιμένω τώρα να δω στο cinema είναι το Despicable Me. Smile
    SafeInsideMyself
    SafeInsideMyself
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 444
    Όνομα : Dimitra
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Keratsini/Peiraias
    Μέλος από : 01/01/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από SafeInsideMyself Πεμ Μάης 27, 2010 6:14 am

    eida to constantine(nwris to eida nai to 3erw Razz)


    kai 8elw polu na dw to prince of persia kai to robin hood alla den briskw link na to katebasw...kai na blepete Razz e logika epidi einai nwris Razz opote 8a perimenw Razz
    TarjaPhoennix
    TarjaPhoennix
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3684
    Όνομα : Eλλη
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Minas Tirith
    Μέλος από : 07/06/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από TarjaPhoennix Πεμ Μάης 27, 2010 8:56 am

    h siwph twn amnwn gia pollosth fora.....ti tainiara!!!!
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από Fallen angel Παρ Μάης 28, 2010 12:30 pm

    Είδα το Valentine's Day..ξέρω, επίπεδο. Razz Δεν είχε κάτι ιδιαίτερο, ευχάριστη για χαζοταινία-ό,τι χρειαζόμουν δηλαδή Razz-, αν και μου φάνηκε λίγο μεγάλη.. Επίσης υπήρχαν 1-2 πράγματα τα οποία με ξάφνιασαν στο τέλος.

    ..Η Anne Hathaway νομίζω ήταν όλα τα λεφτά στις περισσότερες σκηνές. Razz
    StormyLullaby
    StormyLullaby
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 77
    Όνομα : Αριαδνη
    Ηλικία : 30
    Μέλος από : 02/10/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από StormyLullaby Σαβ Μάης 29, 2010 1:32 pm

    Είδα το "Λουλούδι της Ερήμου" και την "Αγορά".
    Και τα δύο συγκλονιστικά,για διαφορετικούς λόγους.
    gothessa
    gothessa
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 824
    Όνομα : +PeGGy+
    Τόπος : athens - nea smyrni
    Μέλος από : 09/06/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από gothessa Κυρ Μάης 30, 2010 12:22 am

    to the desert flower einai katapliktiko!!!!
    sugklonistiko k eilikrina me eixe kanei k eklapsa
    toso polu!!!
    ~Lilou~
    ~Lilou~
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Όνομα : Ελένη
    Τόπος : Thessaloniki
    Μέλος από : 09/05/2010

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από ~Lilou~ Κυρ Μάης 30, 2010 8:22 am

    Όσο και αν ακούγεται περίεργο είδα προσφάτως για πρώτη φορά Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Icon_cyclops το Forrest Gump!Έπαθα πλάκα ήταν απίστευτο, πολύ εξυπνο σενάριο μου άρεσε που ήταν συγκινητικό και σε κάτι στιγμες είχε και τα αστεία του αλλά το πιο εντυπωσιακό ήταν ότι στο τέλος κατάφερε να μου αποδείξει οτι αυτός που θεωρούσαν όλοι χαζό και καθυστερημένο ήταν ο πιο έξυπνος απο όλους!Μπορώ να πω ότι μου άλλαξε τον τρόπο σκέψης για τους ανθρώπους αν και πότε δεν είχα θέμα με τους "τύπου Forrest" Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 990110
    TarjaPhoennix
    TarjaPhoennix
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3684
    Όνομα : Eλλη
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Minas Tirith
    Μέλος από : 07/06/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από TarjaPhoennix Δευ Μάης 31, 2010 4:28 am

    proswpika to Forrest Gump m aresei trela..to exw dei apnw apo 3 fores k mporw na pw
    pws einai mia apo tis agaphmenes m tainies...vgazei tromero nohma h sygekrimenh tania.....vsk se ephreazei kata mia apopsh...einai ontws poly wraio....k genika
    m aresei etsi opws xekinaei apo paidaki!!! Razz
    Σπόιλερ:
    ~Lilou~
    ~Lilou~
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Όνομα : Ελένη
    Τόπος : Thessaloniki
    Μέλος από : 09/05/2010

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από ~Lilou~ Δευ Μάης 31, 2010 6:57 am

    TarjaPhoennix έγραψε:proswpika to Forrest Gump m aresei trela..to exw dei apnw apo 3 fores k mporw na pw
    pws einai mia apo tis agaphmenes m tainies...vgazei tromero nohma h sygekrimenh tania.....vsk se ephreazei kata mia apopsh...einai ontws poly wraio....k genika
    m aresei etsi opws xekinaei apo paidaki!!! Razz
    Σπόιλερ:

    Ναι ναι έχει πολύ έξυπνο σενάριο!Και για κάτι κλαψίαρες σαν και μένα ότι πρέπει!Όλη την ώρα με τα χαρτομάντηλα στο χέρι!! Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Lol
    TarjaPhoennix
    TarjaPhoennix
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3684
    Όνομα : Eλλη
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Minas Tirith
    Μέλος από : 07/06/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από TarjaPhoennix Δευ Μάης 31, 2010 9:06 am

    o Tom Hanks einai enas apo tous kaluterous ithopoious genika...opote se auth thn tainia htan teleios..k eidika se kapoies faseis p ekane ton ntropalo k ton athwo... Razz htan polu alhthinos k agnos.... Very Happy
    Σπόιλερ:
    ~Lilou~
    ~Lilou~
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Όνομα : Ελένη
    Τόπος : Thessaloniki
    Μέλος από : 09/05/2010

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από ~Lilou~ Δευ Μάης 31, 2010 9:09 am

    TarjaPhoennix έγραψε:o Tom Hanks einai enas apo tous kaluterous ithopoious genika...opote se auth thn tainia htan teleios..k eidika se kapoies faseis p ekane ton ntropalo k ton athwo... Razz htan polu alhthinos k agnos.... Very Happy
    Σπόιλερ:

    Εγώ έχω αδυναμία στον Gary Sinise Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 321411 I'm a CSI freak!! Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Lol
    SafeInsideMyself
    SafeInsideMyself
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 444
    Όνομα : Dimitra
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Keratsini/Peiraias
    Μέλος από : 01/01/2009

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από SafeInsideMyself Τρι Ιουν 01, 2010 3:38 am

    eisai to iron man 2...
    nta3ei den htane kako...ka8olou kako mporw na pw...
    me xalase mono sto telos
    Σπόιλερ:
    ~Lilou~
    ~Lilou~
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Όνομα : Ελένη
    Τόπος : Thessaloniki
    Μέλος από : 09/05/2010

    Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 Empty Απ: Ταινίες που είδαμε πρόσφατα

    Δημοσίευση από ~Lilou~ Τρι Ιουν 01, 2010 10:19 am

    SafeInsideMyself έγραψε:eisai to iron man 2...
    nta3ei den htane kako...ka8olou kako mporw na pw...
    me xalase mono sto telos
    Σπόιλερ:

    Ήταν καλό Δήμητρα?Πέσαν κάτι αφραγκίες τώρα τελευταία και έχω κάμποσο καιρό να πάω κινηματογράφο..Θέλω να το δω! Ταινίες που είδαμε πρόσφατα - Σελίδα 2 108462

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μάης 10, 2024 11:46 pm