Winter Storm Official Fan Club Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+4
SharonManiac
evanescencespko
afedikoxalarwse6178
*i love tarja*
8 απαντήσεις

    Tέστ και Άλλα !

    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 12:47 am

    Εδω(αν δεν σας πειραζει)μπορουμε να ποσταρουμε τεστ,ερωτηματολογια διαφορων ειδων(ψυχολογικα,γνωσεων,επαγγελματικα,του χαρακτηρα μας κ.α)και να τα κανουμε(ειτε με καποιο λινκ ειτε και να τα ποσταρουμε εδω).

    Smile Αρχιζω με ενα ψυχολογικο(φανταστικο) τεστ! Very Happy


    1η Ερωτηση:Εισαι μπροστα σε μια ασπρη πορτα,περιεγραψε τη μου. (παλια/καινουργια,βαρια/ελαφρια,σιδερενια/ξυλινη/αλουμηνενια,τι πομολο εχει ασημενιο/χρυσο αλλο χρωμα,στρογγυλο/καθετο/διαγωνιο,μεγαλο/μικρο?,εχει ματακι?αν ναι πως ειναι το ματακι, ειναι μικρο/μεγαλο?,η πορτα εχει σχεδια?αν ναι πως ειναι αυτα,τι σχηματιζουν τα σχεδια,τι χρωμα ειναι?)
    ^πληροφορησε με για οτι αλλο θελεις για την πορτα.Οτι σας ερθει στο μυαλο,πως εσυ την φανταζεσε.


    Οταν καποιος μου απαντησει(ο παικτης) θα συνεχισω τις ερωτησεις. Smile
    Εχουμε πολλα ακομα ερωτηματα για να ολοκρηρωθει το τεστ(ΤΟ ΤΕΣΤ EΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΑΣ,το λεω αλλη μια φορα)





    Arrow Σημείωση: Τα test μπορούν να απαντηθούν από πολλά μέλη. Για να μην προδίδουμε τις εξηγήσεις, οι απαντήσεις θα πρέπει να μπαίνουν σε spoiler tags.

    Αυτό γίνεται χρησιμοποιώντας τον εξής κώδικα:

    Κώδικας:
    [spoiler]Εδώ πέρα ό,τι θέλετε να γράψετε στις λύσεις[/spoiler]


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την *i love tarja* στις Παρ Ιαν 08, 2010 12:57 am, 1 φορά
    afedikoxalarwse6178
    afedikoxalarwse6178
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1571
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Lost Northern Star // Βριλήσσια, Αθήνα
    Μέλος από : 12/12/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από afedikoxalarwse6178 Κυρ Ιαν 03, 2010 1:18 am

    Είναι μιά πολύ μεγάλη πόρτα και όσο ανεβαίνει γίνεται κάπως μυτερή (δεν μπορώ να το περιγράψω αλλιώς Razz). Ανοίγει όπως αυτή του Gagarin (αν θυμάστε Razz), δηλαδή η πόρτα χωρίζεται σε 2 μέρη. Είναι παλιά, φτιαγμένη από κάτι μεταλικό, και στο κάθε μέρος έχει 2 μεγάλα και βαριά μεταλικά (δεν θυμάμαι πώς τα λένε Razz) με τα οποία χτυπάς την πόρτα. Δεν έχει ματάκι, ούτε πόμολο. Έχει και σχέδια που μοιάζουν με μαύρα αγκάθια από τριαντάφυλλα. Αυτάαα Very Happy
    evanescencespko
    evanescencespko
    Admin
    Admin


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 5092
    Όνομα : Σπύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Keratsini-Peiraias
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από evanescencespko Κυρ Ιαν 03, 2010 3:25 am

    eiiii thelo kai ego (ksero ksero to xalao Razz) haha
    afedikoxalarwse6178
    afedikoxalarwse6178
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1571
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Lost Northern Star // Βριλήσσια, Αθήνα
    Μέλος από : 12/12/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από afedikoxalarwse6178 Κυρ Ιαν 03, 2010 3:40 am

    Βασικά δεν κατάλαβα γιατί η πόρτα πρέπει να είναι άπσρη hmmm
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 4:01 am

    Exw mprosta mou mia asprh porta pou einai olokainourgia kai 3ylinh!!!To pomolo einai stroggylo mesaiou mege8ous alla skouriasmeno!Nai exei mataki mikro!!
    H porta exei elaxista akanonista sxedia alla einai ba8oulwmata ths portas sxhmatixontas to sxedio...Epishs..Katw de3ia h porta einai spasmenh ki exei mia mikrh trypa apo thn opoia isa isa pernaei xeri..To spasimo ths katw einai entelws tyxaio giati fantazomai pou e3exoun myteres akres...H porta anoigei pros ta e3w kai oi mentesedes einai apo thn aristerh meria!!AUTA!

    (ta latreuw ta test kai thn fantasia)!
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 4:12 am

    evanescencespko έγραψε:eiiii thelo kai ego (ksero ksero to xalao Razz) haha
    ^^Ειιιι μην το χαλας!! Razz hahaθα βαλω και αλλο τεστ για σενα :wpa: ή και καποιον αλλο.

    *Βλεπω σας αρεσε το Topic. Smile

    οσο τωρα για τον αγαπητο μου παιχτη εχω να σου πω:
    Like a Star @ heaven καλη η περιγραφη σου(στοιχεια δεινεις ετσι και αλλιως οσα θελεις και οσα φανταζεσαι εκεινη τη στιγμη)
    Like a Star @ heaven το χρωμα της πορτας συμβολιζει κατι διαφορετικο και εννοειται οτι δεν θα σου πω τι μεχρι να τελειωσουμε το τεστ
    Like a Star @ heaven εχουμε και αλλες πορτες
    Razz

    Ερωτηση 2:Πες μου,την ανοιγεις και τι βλεπεις μεσα?(οτι μα οτι θες μπορεις να δεις....Θελεις να βλεπεις ζουγκλα,λιβαδι..οτι θες)Με ποιον εισαι στην πορτα?Θα μπεις ή θα κατσεις απ'εξω?Αν θα μπεις θα κατσεις πολυ?Σου αρεσει εκει?Τι συναισθηματα σου δημιουργουνται?Εχει ανθρωπους?Ποιους?

    ^^Πληροφορησε για οτιιιι θες.

    *Εχουμε ακομα αλλες 3 πορτες με αλλα χρωματα.
    Σε καθε πορτα θα μου λες τα ιδια,οτι σου ζητησα για την 1η πορτα(ασπρη)θα μου τα πεις και για τις αλλες.(για να μην τα ξαναγραφω)Razz
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 4:17 am

    Ok,anoigw thn porta!Blepw mesa ena dasos opou ta dentra einai tosa polla kai pshla pou o ouranos kruvetai ki etsi yparxei hmiskotadi sto dasos!Sthn porta eimai me allous 3 alla eilikrina den mporw na katalavw me poious!!8a mpw fysika kai mallon 8a eimaste kai oi 4 enwmenoi kai 8a diasxisoume to dasos,isws na uparxei kapou porta e3odou!! ^_^
    Vasika noiw8w oti PREPEI na katsw sto dasos,to opoios prokalei ligo anatrixila kai fovo...M'aresei to dasos alla fovamai kiolas! Razz
    Ektos apo thn syntrofia mou pou eipa dn vlepw allh zwh mesa sto dasos!!
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 4:20 am

    SharonManiac έγραψε:Exw mprosta mou mia asprh porta pou einai olokainourgia kai 3ylinh!!!To pomolo einai stroggylo mesaiou mege8ous alla skouriasmeno!Nai exei mataki mikro!!
    H porta exei elaxista akanonista sxedia alla einai ba8oulwmata ths portas sxhmatixontas to sxedio...Epishs..Katw de3ia h porta einai spasmenh ki exei mia mikrh trypa apo thn opoia isa isa pernaei xeri..To spasimo ths katw einai entelws tyxaio giati fantazomai pou e3exoun myteres akres...H porta anoigei pros ta e3w kai oi mentesedes einai apo thn aristerh meria!!AUTA!

    (ta latreuw ta test kai thn fantasia)!

    ^^Σορυυυ Embarassed Αλλα δεν γινεται να το κανεις και εσυ το τεστ.Γινετε μια μονο φορα.Εκτος και αν θες να το κανεις ταυτοχρονα με τον afedikoxalarwse6178,αλλα ακριβως ταυτοχρονα για να ειστε και οι 2 στο ιδιο σταδιο ωστε να μην τελειωσεις ή τελειωσει νωριτερα και χαλασει το τεστ.Τι λες?
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 4:22 am

    Nai kale...8a to kanw to test me ton Alex ama den to peirazei..8a perimenei o ka8enas mexri na apanthsei o allos..Alliws aposyromai! Very Happy
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 4:23 am

    οκ τοτε*
    Ευχαριστω για την κατανοηση Smile
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 4:25 am

    Vasika sunh8ws sta test vazei o "host" tis erwthseis kai meta dinei link h kati tetoio gia na doun oi paiktes tis apanthseis.Alla mallon exeis kapoio tropo opote paw paso! Razz
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 4:26 am

    Aυτο το τεστ μου το ειπαν δεν το βρηκα στο Net.
    afedikoxalarwse6178
    afedikoxalarwse6178
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1571
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Lost Northern Star // Βριλήσσια, Αθήνα
    Μέλος από : 12/12/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από afedikoxalarwse6178 Κυρ Ιαν 03, 2010 4:48 am

    Έλα Αργύρη, θα το κάνουμε μαζί Very Happy Very Happy

    Ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα κατασκότεινο δωμάτιο. Δεν μπορώ να διακρίνω το μεγεθός του. Το μόνο που βλέπω είναι η επόμενη πόρτα. Το φώς από πίσω μου (απ' τον χώρο απ' όπου ήρθα) φωτίζει ένα αρκετά μεγάλο διάδρομο και το φώς σταματάει στην επόμενη πόρτα. Το πάτωμα είναι λίγο ακατάστατο. Είναι σα να υπάρχουν κομμάτια από σπασμένο τοίχο και ξύλα. Έχω κατουρηθεί απ' τον φόβο μου Razz Αυτάα Very Happy
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 4:49 am

    afedikoxalarwse6178 έγραψε:Έλα Αργύρη, θα το κάνουμε μαζί Very Happy Very Happy

    Let's do it pou leei kai h ntora.. haha
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 4:54 am

    Cool
    Ok!

    Ερωτηση 3:Ειστε τωρα μπροστα σε μια μπλε πορτα.(πειτε οτι μου ειπατε και στην προηγουμενη,δλδ περιγραψτε τη και πειτε τι βλεπετε οταν την ανοιγετε,ολες τις λεπτομεριες).
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 4:59 am

    Loipon,h mple porta exei teleio skouro xrwma!!!Einai olokainourgia,leia,me kitrines lwrides san ton kisso (to fyto)....Exei pomolo orizontio,to klassiko,einai xryso kai astraftei ki auto!...Den exei mataki!!!
    Thn anoigw kai eimai pali me thn idia syntrofia!!
    Anoigei pros ta mesa omws h porta kai bgainw se ena vouno kataxionismeno me 8yella shkwnontas to xioni kai kanontas thn diadromh dusvath kai dyskolh!!Emeis diaskedazoume vevaia alla einai epikinduno giati den 3ereis ama katrakulhseis pou 8a vre8eis!!!
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 5:01 am

    Οτι Θελετε Μου Λετε.
    Ο επομενος. Cool
    afedikoxalarwse6178
    afedikoxalarwse6178
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1571
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Lost Northern Star // Βριλήσσια, Αθήνα
    Μέλος από : 12/12/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από afedikoxalarwse6178 Κυρ Ιαν 03, 2010 5:29 am

    Δεν έχει τίποτα το ξεχωριστό. Το μεγεθός της είναι σαν μιάς συνηθισμένης πόρτας. Είναι όμως αρκετά ελαφρυά. Έχει ένα άσπρο, πλαστικό πόμολο και ένα λευκό κενό χαρτί πάνω στη μέση μέσα σε μιά ζελατίνα λίγο μεγαλύτερη απ' το χαρτί. Όπως είναι δηλαδή και στο σχολείο που λέει π.χ αίθουσα 9 αλλά εδώ το χαρτί είναι κενό.

    Ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα δωμάτιο σαν ένα lounge ξενοδοχείου. Κυριαρχεί το κόκκινο χρώμα. Το χαλί είναι μεγάλο, κόκκινο και έχει διάφορα σχέδια πάνω. Σαν τα χαλιά της Μιραράκης Razz Το δωμάτιο δεν είναι πολύ μεγάλο. Πρέπει να 'ναι καθιστικό. Αριστερά και δεξιά υπάρχουν 2 σαλονάκια, τα οποία δεν χωρίζονται με κολόνες τοίχους κλπ. Το κάθε σαλόνι έχει 2 ίδιες πολυθρόνες στην άκρη, έναν ίδιο καναπέ και ένα ίδιο τραπέζι στη μέση. Υπάρχουν 2 ίδια παράθυρα στο κάθε σαλόνι στον απέναντι τοίχο μου. Μπαίνει το φώς απ' το ηλιοβασίλεμα απ' έξω. Στο ταβάνι υπάρχει ένας πολυέλαιος που βγάζει το συνηθισμένο κιτρινοπό φώς. Οι κουρτίνες δεν καλύπτουν τα παράθυρα και είναι κόκκινες. Γενικά τα έπιπλα και η διακόσμιση στα σαλόνια είναι αρκετά μοντέρνα. Πάνω σε κάθε τραπέζι υπάρχει από ένα κουτί με σοκολατάκια. Μέσα στο δωμάτιο ακούγεται jazz μουσική
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 5:31 am

    ^ WOW!!! Shocked
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 5:44 am

    ΚΑΛΟ! Shocked

    Παμε στην επομενη ερωτηση:

    Ερωτηση:Ειστε μπροστα σε μια κοκκινη πορτα(ξερετε τι να κανετε Cool )

    *(μια ακομα εχει μεινει,κουραγιο,τελειωνουμε εαν κουραστηκατε)*
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από SharonManiac Κυρ Ιαν 03, 2010 5:54 am

    Loipon h kokkinh porta!!To xrwma ths poly ba8y!H porta einai diplh san pylh..Einai porta me kagkela opws autes pou exoun kati villes pou mpainoun ston khpo!!!Ta kagkela einai kokkina!!Panw apo thn porta einai mia epigrafh (ta grammata einai apo to uliko tou kagkelou) alla den mporw na thn diakrinw..Kai sthn korufh einai einai megalo astraftero xryso agalma pou pali den mporw na fantastw ti einai!!!
    Exei duo pomola skouriasmena xalkino xrwma!!

    Mpainw mesa!!Oi pyles anoigoun pros ta mesa...Kai odhgoumaste se ena terastio khpo opou oi 8amnoi sxhmatizoun labyrintho mesa ston khpo!(Elpizw na katalavate ti skhniko skeftomai)!Eimai me thn idia suntrofia...Alla auth thn fora exoume xa8ei mesa ston labyrintho kai den mporoume na vre8oume!!!Egw exw tromokrath8ei oti den 8a bgw pote apo auton to laburintho ki kuriws epeidh eimai monos!!!H logikh 8a elege na anevw stous 8amnous alla prwton,einai terastioi kai deuteron einai kai agka8wtoi!!!
    Einai nyxta kai vrexei!!!Uparxei elaxistos fwtismos kai ka8ista thn euresh ths e3odou poly dyskolh!!Fainetai to spiti!Einai gkri kai skoteino,egkatalelhmeno!Stous toixous exoun anevei ta kladia apo tous kissous(porwsh to latreuw) kai pshla sthn sofita se ena strogyllo para8yro diakrinw mia lampsh!!!

    Mhpws to paraxesa?? Smile
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Κυρ Ιαν 03, 2010 6:08 am

    Οχι,καλε!ετσι πρεπει Smile
    afedikoxalarwse6178
    afedikoxalarwse6178
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1571
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Lost Northern Star // Βριλήσσια, Αθήνα
    Μέλος από : 12/12/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από afedikoxalarwse6178 Κυρ Ιαν 03, 2010 11:52 am

    Η κόκκινη πόρτα είναι λίγο ψηλή και ανοίγει όπως η πρώτη. Δήλαδή χωρίζεται σε 2 μέρη, όπως η πόρτες του Gagarin. Είναι πάαρα πολύ λίγο ανοιχτή. Ίσα - ίσα που φαίνεται το άνοιγμα. Η πόρτα είναι γυαλιστερή και πάνω σε κάθε απ' τις 2 πλευρές υπάρχει ένα απ' αυτά που χτυπάς την πόρτα. Είναι βαρυά και είναι φτιαγμένα από χρυσάφι. Πάνω στην πόρτα υπάρχουν μαύρες γραμμές σαν αφηρημένη τέχνη που γίνονται δύσκολα αντιληπτές.

    Μέσα υπάρχει ένα υπνοδωμάτιο. Πάλι κυριαρχεί το κόκκινο χρώμα. Υπάρχει ένα κρεβάτι, ένα κομοδίνο, μία πολυθρόνα δίπλα στο κρεβάτι, ένα μεγάλο κοκκινόμαυρο χαλί και 2 παράθυρα. Το ένα είναι στον τοίχο απεναντί μου και το άλλο στον τοίχο δεξιά μου. Είναι κλειστά και δεν μπαίνει καθόλου φώς από αυτά. Οι κουρτίνες τα καλύπτουν και είναι κόκκινες. Υπάρχει αρκετή απόσταση απ' το κρεβάτι και τα παράθυρα. Η πολυθρόνα είναι μπλέ. Στο κομοδίνο υπάρχει ένα αναμμένο φωτιστικό και ένα ποτήρι νερό. Στο ταβάνι υπάρχει ένας επίσης αναμμένος πολυέλαιος. Δεν είναι μεγάλος. Το κρεβάτι είναι ξύλινο και είναι υπερδιπλο και βάλε. Μεγάλο δηλαδή. Πάνω του υπάρχουν πολλά μπέζ μαξιλάρια και κόκκινη κουβέρτα και κόκκινα σεντόνια. Στο κρεβάτι είναι ξαπλωμένη μια πολύ άρρωστη νέα και όμορφη κοπέλα. Το προσωπό της είναι χλωμό. Φοράει λευκό νυχτικό. Έχει ξαπλώσει πάνω στα πολλά μαξιλάρια και φαίνεται σα να έχει μόλις ξυπνήσει.
    *i love tarja*
    *i love tarja*
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Τόπος : Γιατι θα 'ρθεις να μου κανεις κανταδα?
    Μέλος από : 15/11/2009

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από *i love tarja* Δευ Ιαν 04, 2010 3:57 am

    Ok παιδες!

    Last Question for the Test:Ειστε μπροστα σε μια μαυρη πορτα.(ποσταρετε) Cool Smile
    afedikoxalarwse6178
    afedikoxalarwse6178
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1571
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Lost Northern Star // Βριλήσσια, Αθήνα
    Μέλος από : 12/12/2008

    Tέστ και Άλλα ! Empty Απ: Tέστ και Άλλα !

    Δημοσίευση από afedikoxalarwse6178 Δευ Ιαν 04, 2010 5:05 am

    Η πόρτα μοιάζει πολύ με την πρώτη. Είναι ψηλή και ανοίγει όπως η προγούμενη και όπως η πρώτη. Είναι ορθογώνια αλλά πάνω - πάνω έχει μιά καμπύλη με μιά παράσταση. Η πόρτα είναι βαρυά και είναι φτιαγμένη από σίφηρο ή από κάτι άλλο μεταλικό. Υπάρχουν 4 συνολικά από αυτά με τα οποία χτυπάς την πόρτα. Είναι πάαρα πολύ βαρυά. Υπάρχουν 2 σε κάθε μεριά της πόρτας. Ένα λίγο πιό πάνω απ' το κεφάλι μου και ένα πιό ψηλά. Είναι μαύρα αλλά λίγο πιό ανοιχτόχρωμα απ' την πόρτα. Το δεξί μέρος της πόρτας έχει μιά περίεργη μεγάλη κλειδαριά. Η πόρτα έχει πάνω παραστάσης από την ζωή μου. Δεξιά είναι οι δυστιχισμένες μου στιγμές και αριστερά οι ευτυχισμένες μου. Οι παραστάσεις έχουν το ίδιο χρώμα με την πόρτα αλλά λίγο πιό ανοιχτό. Η παράσταση πάνω είναι φτιαγμένη απ' το ίδιο υλικό με την πόρτα και έχει το ίδιο χρώμα με τις υπόλοιπες παραστάσεις. Παριστάνει έναν βασιλιά με γένια και ρούχα στυλ αρχαίας Αθήνας και κρατάει ένα δόρυ. Δεν φοράει κορόνα. Γύρω του υπάρχουν άγγελοι.

    Μέσα υπάρχει ένα πελώριο δωμάτιο. Πρέπει να βρίσκεται κάτω απ' τη γή. Έχει αρκετό κρύο. Στο ταβάνι υπάρχει ένα άνοιγμα απ' όπου μπαίνει το φώς το ήλιο. Δεν φωτίζεται όλος ο χώρος. Το φώς πέφτει σε μιά κάσα η οποία βρίσκεται πάνω σε έναν βράχο. Το μέρος όπου στέκεται η κάσα, πάνω στον βράχο, είναι λείο. Ο βράχος δεν είναι πολύ μεγάλος. Είναι λίγο μεγαλύτερος απ' την κάσα. Είναι κυκλικός. Γύρω απ' τον βράχο και από 'μένα πρέπει να υπάρχουν κολώνες. Ίσα-ίσα που φαίνονται. Μέσα στην κάσα υπάρχει ένα κολιέ με το γράμμα "Λ". Το κολιέ είναι σε άσχημη κατάσταση. Πρέπει να έχει καεί λιγάκι ή να ήταν κοντά σε κάποια φωτιά. Το κολιέ είναι από σκοινί και το Λ από σίδηρο. Ο χώρος μέσα στην κάσα είναι κόκκινος. Αυτάαα Very Happy

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 20, 2024 5:06 am