Winter Storm Official Fan Club Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+3
Beast Of Prey
evanescencespko
Ktn
7 απαντήσεις

    Live in Greece 2014

    Beast Of Prey
    Beast Of Prey
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1658
    Όνομα : Nikos
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Thessaloniki
    Μέλος από : 07/01/2010

    Live in Greece 2014 - Σελίδα 3 Empty Απ: Live in Greece 2014

    Δημοσίευση από Beast Of Prey Παρ Οκτ 31, 2014 11:56 pm

    Μπράβο μπράβο κάντε με να μην κρατιέμαι Razz
    QueenTarja
    QueenTarja
    Tarja Fan
    Tarja Fan


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 131
    Όνομα : Τhomie
    Ηλικία : 49
    Τόπος : ΓΕΡΑΚΑΣ
    Μέλος από : 11/10/2009

    Live in Greece 2014 - Σελίδα 3 Empty Απ: Live in Greece 2014

    Δημοσίευση από QueenTarja Σαβ Νοε 01, 2014 2:12 am

    Καλησπέρες συμφωνώ απόλυτα με τον Αλεξανδρο!!! Ο ήχος σε γενικές γραμμές ηταν αρκετά καλος αλλά κατα την γνώμη μου θα μποτουσε να ήταν και καλύτερος (αλλα το gagarin δεν είναι και οτι καλύτερο έχει η Αθήνα) κάποιες φορές μου ήταν δυσκoλο να ακουσω την Tarja, απο την άλλη ο δυσμοιρος ο Max είχε ενα θέμα αρκετα μεγάλο με τον ήχο. Ο Alex τρελός θεός όπως πάντα!!! Όντως σε πολλά κέφια η θεά φωνάρα όπως πάντα!!! Ο ντραμερ... Mike δεν είναι... ομως ήταν άξιος αντικαταστάτης του!!! Οι Crimson Blue απο την άλλη, ναι μου άρεσαν αρκετά και μου έδωσαν μια καλή ακουστική βραδιά!Αυτά σε γενικές γραμμές γιατι αν πω ολα όσα θέλω θα πρεπει να γράφω μέχρι αυριο!!! rocking
    Beast Of Prey
    Beast Of Prey
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1658
    Όνομα : Nikos
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Thessaloniki
    Μέλος από : 07/01/2010

    Live in Greece 2014 - Σελίδα 3 Empty Απ: Live in Greece 2014

    Δημοσίευση από Beast Of Prey Κυρ Νοε 02, 2014 1:26 am

    Εντάξει περάσαμε και εμείς φανταστικά χθες! Ο ήχος και σε μας ήταν κάπως σε κάποιες φάσεις αλλά μικρό το κακό. Ήταν γεμάτη ενέργεια και χαρά. Επίσης γεμάτοι ενέργεια ήταν όλοι οι μουσικοί της, ειδικά ο Alex που ήταν μπροστά μου. Setlist μια χαρά δηλαδή δεν νομίζω ότι θα ήθελα κάποια προσθήκη. Στις πρώτες νότες του Wish i had an angel έγινε ο χαμός εντάξει. Και έπαιξε και Over the hills τελικά το οποίο νομίζω ήταν τέλειο για κλείσιμο. Γενικά ήταν γλυκύτατη και γεμάτη ενέργεια. Στο τέλος φυσικά πονούσαν χέρια πόδια και κεφάλια απτο κοπάνημα αλλά φυσικά το άξιζε! Ελπίζω να την ξαναδούμε σύντομα (κατά το '17 βλέπω Razz )

    Οι Crimson Blue όντως συμπαθητικοί και η κοπελιά αρκετά καλή φωνή. Αλλά γενικά όχι κάτι ιδιαίτερο. Βασικά το ότι έπαιξαν ακουστικά με χάλασε λίγο. Θα ήταν πιο ανεβαστικοί αν έπαιζαν κανονικά. Βέβαια φαντάζομαι όλο και κάποιο λόγο θα είχαν αλλά οκ.

    Στην αρχή της συναυλίας ακούω έναν τύπο από πίσω να φωνάζει: "Σε αγαπάμε Τάρτζα"... Facepalm!
    Ktn
    Ktn
    Mod
    Mod


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 2029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : The Quiet Place [Βόλος]
    Μέλος από : 01/07/2008

    Live in Greece 2014 - Σελίδα 3 Empty Απ: Live in Greece 2014

    Δημοσίευση από Ktn Κυρ Νοε 02, 2014 1:44 am

    Beast Of Prey έγραψε:Στην αρχή της συναυλίας ακούω έναν τύπο από πίσω να φωνάζει: "Σε αγαπάμε Τάρτζα"... Facepalm!
    Καλησπέρα και καλώς ήρθατε στην Ελλάδα, χαχαχ.

    Εδώ κάτω ήταν μια παρέα που είχε προβάρει φινλανδική προφορά και φωνάζανε κάτι ατάκες, αλλά μέσα στη φασαρία δεν έπιασα ούτε ολόκληρη λέξη :b
    DafniNik
    DafniNik
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 28
    Όνομα : Dafni
    Ηλικία : 27
    Μέλος από : 08/11/2011

    Live in Greece 2014 - Σελίδα 3 Empty Απ: Live in Greece 2014

    Δημοσίευση από DafniNik Κυρ Νοε 02, 2014 9:30 am

    ^δεν ειμαι σιγουρη αν λεμε για τον ιδιο, αλλα ακριβως πισω μου ηταν ενας φινλανδος ο οποιος οποτε φωναζαμε ολοι με την 100% ελληνικη προφορα μας "ταργια ταργια" τα επαιρνε και φωναζε κ αυτος "ταΡΡΡΡΡΡια ταΡΡΡΡΡια" χαχα

    Για τη συναυλια στην αθηνα δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο περα απο αυτα που εχετε ηδη πει, ηταν εξαιρετικη! Απιστευτη ενεργεια! Το μονο που με ενοχλησε ηταν πως ελειπε ο Mike, αλλα και ο "καινουργιος" ντραμερ ηταν πολυ καλος! Και οι Crimson Blue δεν ηταν καθολου κακοι, ειχα ακουσει μερικα τραγουδια τους στο youtube και δεν ενθουσιαστηκα αλλα αυτα που επαιξαν δεν ειχαν καμια σχεση με ο,τι ειχα ακουσει, μου φανηκαν πολυ συμπαθητικοι!

    Ερωτηση απο περιεργεια, στη Θεσσαλονικη βγηκε για φωτογραφιες κλπ μετα?

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Μάης 08, 2024 2:56 pm