Winter Storm Official Fan Club Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    The Wolfman

    Vasia
    Vasia
    Newbie
    Newbie


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Athens
    Μέλος από : 06/10/2009

    The Wolfman Empty The Wolfman

    Δημοσίευση από Vasia Κυρ Φεβ 28, 2010 7:36 am

    Θα ήθελα να ακουσω τις αποψεις σας σχετικα με αυτην την καινουρια ταινια..
    Προσωπικα,την βρηκα κατωτερη των προσδοκιων που ειχε δημιουργησει...Αυτο που ειδα εγω ηταν ολο πεταμενα εντοσθια απο τον λυκανθρωπο(πολυ ψευτικος btw)Α,και πολυ αιμα.
    Ειδικα η μαχη των λυκανθρωπων Anthony Hopkins-Benicio Del Toro,πολυ ψευτικη Shocked
    Ktn
    Ktn
    Mod
    Mod


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 2029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : The Quiet Place [Βόλος]
    Μέλος από : 01/07/2008

    The Wolfman Empty Απ: The Wolfman

    Δημοσίευση από Ktn Τετ Μαρ 03, 2010 7:38 am

    Εγώ, όπως είχα πει κι εδώ, την ταινία την βρήκα αρκετά ενδιαφέρουσα. Δεν ήταν αριστούργημα -αν και είχε τη δυνατότητα, γιατί και ατμόσφαιρα είχε, και οι "δεύτεροι" ρόλοι ήταν άψογοι- αλλά από τις ταινίες του είδους που κυκλοφορούν χύμα τώρα τελευταία, είναι από τις καλύτερες επιλογές πιστεύω.

    Στις μάχες και στο αίμα, όντως, ήταν κάπως too much η κατάσταση... στα όρια του splatter κατά σημεία. Αλλά μιλάμε για μια vampire-movie [werewolf-movie αν προτιμάτε ] οπότε το όλο σκηνικό ήταν, αν όχι δεδομένο, αναμενόμενο...

    Η τελική μάχη, δεν μπορώ να πω πως μου φάνηκε ψεύτικη πάντως... περισσότερο υπερβολική θα έλεγα. Μεγαλύτερο ψέμα της ταινίας, μακράν, ήταν οι αποκεφαλισμοί. Δεν ξέρω, προσωπικά μου φάνηκε απίστευτα cult ο τρόπος που εκτοξεύονταν τα κεφάλια. Razz

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Απρ 25, 2024 9:06 pm