Winter Storm Official Fan Club Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+18
poorking
Angel of Night
zina90
TarjaPhoennix
evanescencespko
Imaginary Rain
Katja-Turunen
gothessa
BleKatsiki
Fallen angel
Popocatepetl
Carnivorous_Jesus
kostas-nw
Nemo
*Missing Angel*
Frozen_Angel
harris
pikkumyy
22 απαντήσεις

    Marcelo

    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Fallen angel Δευ Απρ 06, 2009 4:39 am

    Είναι και manager όμως..Razz
    Popocatepetl
    Popocatepetl
    Tarja Silver Member
    Tarja Silver Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1023
    Ηλικία : 49
    Τόπος : Osgiliath (Pireaus)
    Μέλος από : 19/03/2009

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Popocatepetl Δευ Απρ 06, 2009 12:25 pm

    Ενιγουέι... lima
    BleKatsiki
    BleKatsiki
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 807
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Avalon
    Μέλος από : 16/08/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από BleKatsiki Τρι Απρ 21, 2009 8:26 am

    emena m fainetai oti thn agapaei para poly kai oti tairiazoune alla kati den m kollaei s afton ....
    Frozen_Angel
    Frozen_Angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 6789
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Thessaloniki-London-Komotini
    Μέλος από : 24/06/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Frozen_Angel Τρι Απρ 21, 2009 10:10 am

    paidia ki egw ama imoun antras tis kai o kouasimodos na imoun stridi 8a ginomoun panw tios Razz tin periptwsi na einai demenoi toso poly wste na tou dinei tetoia dikaiwmata tin exoume skeftei? Razz
    gothessa
    gothessa
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 824
    Όνομα : +PeGGy+
    Τόπος : athens - nea smyrni
    Μέλος από : 09/06/2009

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από gothessa Τετ Ιουν 10, 2009 12:16 am

    EINAI EPAGELMATIAS KAI AUTO POU XREIAZETAI H TARJA GIA TH SOLO CARIERA THS!TO TI KANOUN METAXY TOUS DEN AFORA EMAS!TAIRIAZOUN KATA THN APOPSH MOY!PANTWS EINAI APOLUTA LOGIKO PWS OTAN MIA GYNAIKA XEXWRIZEI S ENA GROUP AYTH EINAI POU THA DIWXOUN STO TELOS KAI POSO MALLON POU KANENAS DEN MPOROUSE NA THN EXEI KAI EPISHS TO 1/3 TOY KOINOU TOUS GIA NA MIN PW PARAPANO ERXOTAN GIA AYTHN!MPRAVO STO MARCELO GIA THN EMFANISH THS TARJA MEXRI TWRA!EINAI H 1H KYRIA THS METAL OPERA!

    Marcelo - Σελίδα 2 L_ecc83402c8cbd6a47dc02c0f7127498f

    An mporeis min xrhsimopoieis gia ena olokliro post kefalaia kathos einai san na "fonazeis"
    ~evanescencespko


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanescencespko στις Τετ Ιουν 10, 2009 12:55 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : CAPS)
    Popocatepetl
    Popocatepetl
    Tarja Silver Member
    Tarja Silver Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1023
    Ηλικία : 49
    Τόπος : Osgiliath (Pireaus)
    Μέλος από : 19/03/2009

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Popocatepetl Τετ Ιουν 10, 2009 1:19 am

    ^
    H αλήθεια είναι ότι και μου ταιριάζουν κι εμένα (τι λέω θεέ...) αλλά κυρίως φαίνεται πολύ ερωτευμένη μαζί του. Τελικά, νομίζω ότι αυτό είναι που μετράει στο τέλος της ημέρας... Η αρμονία...
    Katja-Turunen
    Katja-Turunen
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 945
    Όνομα : Κατερίνα
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Mordor
    Μέλος από : 02/12/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Katja-Turunen Τετ Ιουν 10, 2009 6:50 am

    Ακριβώς!!!! Μας ενδιαφέρει ΜΟΝΟ η Tarja τι νιώ8ει για τον Marcelo.. Neutral Παρόλο που μου γυρίζουν τα άντερα μόλις τον βλέπω!.... lala

    Παιδιά πιστεύετε οτι ο Marcelo μπορεί να ήτα η αιτία που έφυγε η Tarja?
    Να της φούσκωσε τα μυαλά για solo καριέρα...? Neutral lima
    avatar
    Imaginary Rain
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 74
    Μέλος από : 08/09/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Imaginary Rain Τετ Ιουν 10, 2009 6:59 am

    Who knows? Μόνο αυτοί ξέρουν. Αν κι εγώ νομίζω ότι σίγουρα αυτός είχε μεγάλο μέρος ευθύνης για την απόλυσή της και δεν το λέει μόνο ο Tuomas όλο το συγκρότημα συμφώνησε. Βρήκα κι αυτό το βιντεάκι.. Razz Μην σας αναστατώσει το ότι η κυριούλα την αποκαλεί κάπως περίεργα. Razz



    Η Tarja πάντως φαίνεται πάρα πολύ ερωτευμένη μ'αυτόν. Τί να πω.. love is totally blind! Razz
    BleKatsiki
    BleKatsiki
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 807
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Avalon
    Μέλος από : 16/08/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από BleKatsiki Τετ Ιουν 10, 2009 7:09 am

    Imaginary Rain έγραψε:Who knows? Μόνο αυτοί ξέρουν. Αν κι εγώ νομίζω ότι σίγουρα αυτός είχε μεγάλο μέρος ευθύνης για την απόλυσή της και δεν το λέει μόνο ο Tuomas όλο το συγκρότημα συμφώνησε. Βρήκα κι αυτό το βιντεάκι.. Razz Μην σας αναστατώσει το ότι η κυριούλα την αποκαλεί κάπως περίεργα. Razz



    Η Tarja πάντως φαίνεται πάρα πολύ ερωτευμένη μ'αυτόν. Τί να πω.. love is totally blind! Razz

    swsta t profeREI lol!
    Katja-Turunen
    Katja-Turunen
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 945
    Όνομα : Κατερίνα
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Mordor
    Μέλος από : 02/12/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Katja-Turunen Τετ Ιουν 10, 2009 7:15 am

    hmmm... γιεπ!μια χαρα τα προφερει! Razz αχ Ταργιούλα!!

    Πάντως ο Μαρτσέλο μου έχει δημηουργίσει πσυχολογικά προβληματα! τον είχα δεί σε όνειρο να πλακώνει την Τάργια!!!!μιλάμε για μπουνιές! Razz αλλά ευτυχώς δέν ειναι αλή8εια!!!!..... Neutral
    avatar
    Imaginary Rain
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 74
    Μέλος από : 08/09/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Imaginary Rain Τετ Ιουν 10, 2009 7:22 am



    Άκου στο 0:08.. Μόνο εμένα μου ακούγεται διαφορετικό; Razz Σαν να τρώει το δεύτερο "u" και να τονίζει το πρώτο "u". Razz
    Katja-Turunen
    Katja-Turunen
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 945
    Όνομα : Κατερίνα
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Mordor
    Μέλος από : 02/12/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Katja-Turunen Τετ Ιουν 10, 2009 7:31 am

    Οχι ! εμένα μου φαίνεται εντά3ει! :S
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Fallen angel Τετ Ιουν 10, 2009 7:53 am

    Για να είναι τόσο ερωτευμένη κάτι θα ξέρει, δεν είναι χαζή. [Θα μου πεις ποια μιλάει.. :p]

    Δεν νομίζω όμως ότι θα μπορούσε άλλα να λέει ο Tuomas και άλλα το υπόλοιπο συγκρότημα. Θα αποδυνάμωναν τον λόγο τους έτσι. Αυτό στο οποίο έχω καταλήξει να πιστεύω εγώ είναι πως δεν λέει κανείς απ' τους δυο τους ψέμματα, αλλά βλέπουν τα πράγματα υπό διαφορετικές οπτικές, δεν τα βρίσκω αντικρουόμενα αυτά που λένε. Το συγκρότημα απ' τη μεριά του μπορεί να έβλεπε την Tarja απόμακρη και τον Marcelo να "χώνεται" παντού. Αλλά από την άλλη ο Marcelo είναι σύζυγος και manager και δεν το βρίσκω παράλογο να ενδιαφέρεται ειλικρινά για το καλό και το δικό της και ολόκληρου του συγκροτήματος. Επίσης αυτό που λένε λίγο πολύ και οι δύο είναι ότι έχουν διαφορετική νοοτροπία και βλέποντας το End Of Innocence σκεφτόμουν ότι τα παιδιά έχουν πράγματι κάπως ανώριμη -όχι παιδιάστικη- συμπεριφορά και μου φαίνεται το πιθανότερο η Tarja να μην τους ακολουθεί στο ξεφάντωμα και τον χαβαλέ, όχι γιατί την είδε diva, αλλά γιατί όντως δεν είναι στο χαρακτήρα της η ανάλογη συμπεριφορά.
    Την διαφορετική συμπεριφορά της την απέδωσαν στον Marcelo (το οποίο εν μέρη σίγουρα ευσταθεί- γιατί ζώντας με έναν άνθρωπο τον επηρεάζεις και σε επηρεάζει- απλά όχι με τον τρόπο που το εννοούν αυτοί), αλλά επίσης παίρνω υπόψη ότι με τα χρόνια μεγαλώνουν και υποτίθεται πως ωριμάζουν και ειδικά αν είχαν διαφορές στο χαρακτήρα οι οποίες συσσωρεύονταν επόμενο ήταν η Tarja να απομακρυνθεί.

    Αυτό το οποίο με αηδίασε ήταν
    1)Η άνανδρη συμπεριφορά στην απόλυση
    2)η κλασσική φτηνιάρικη κιτρινίστικη τακτική που χρησιμοποίησαν (αναφέρομαι στην τακτική "παίρνω αποσπάσματα του λόγου σου, ακόμα καλύτερα αν είναι και λίγο παραφρασμένα, και τα χρησιμοποιώ ώστε να δείξω αυτό που θέλω και στο σημείο του open letter The ultimate example being the already sold-out show in Oslo, which you wanted to cancel because you needed to rehearse for your solo concerts, meet friends and go to the movies. Those were the words Marcelo used in an e-mail explaining the cancellation. oops)
    3)The guy that until then said in interviews that, without Tarja, that would be the end of Nightwish, changed his message into: Nightwish is my band, my music, my lyrics, the scenery of my soul. Μια αλαζονεία την δείχνει..

    Οπότε εγώ έχω καταλήξει να συμπαθώ τον Marcelo που μου φαίνεται πιο ντόμπρος.

    ^^ Εμένα μου φαίνεται σαν να τρώει λίγο στο τέλος το όνομα. Razz
    avatar
    Imaginary Rain
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 74
    Μέλος από : 08/09/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Imaginary Rain Τετ Ιουν 10, 2009 8:25 am

    Fallen angel έγραψε:Για να είναι τόσο ερωτευμένη κάτι θα ξέρει, δεν είναι χαζή.

    Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στο σχόλιο μου για την αγάπη της προς τον Marcelo. Μιλούσα για την εξωτερική του εμφανιση. Razz

    Fallen angel έγραψε:Δεν νομίζω όμως ότι θα μπορούσε άλλα να λέει ο Tuomas και άλλα το υπόλοιπο συγκρότημα. Θα αποδυνάμωναν τον λόγο τους έτσι. Αυτό στο οποίο έχω καταλήξει να πιστεύω εγώ είναι πως δεν λέει κανείς απ' τους δυο τους ψέμματα, αλλά βλέπουν τα πράγματα υπό διαφορετικές οπτικές, δεν τα βρίσκω αντικρουόμενα αυτά που λένε. Το συγκρότημα απ' τη μεριά του μπορεί να έβλεπε την Tarja απόμακρη και τον Marcelo να "χώνεται" παντού. Αλλά από την άλλη ο Marcelo είναι σύζυγος και manager και δεν το βρίσκω παράλογο να ενδιαφέρεται ειλικρινά για το καλό και το δικό της και ολόκληρου του συγκροτήματος. Επίσης αυτό που λένε λίγο πολύ και οι δύο είναι ότι έχουν διαφορετική νοοτροπία και βλέποντας το End Of Innocence σκεφτόμουν ότι τα παιδιά έχουν πράγματι κάπως ανώριμη -όχι παιδιάστικη- συμπεριφορά και μου φαίνεται το πιθανότερο η Tarja να μην τους ακολουθεί στο ξεφάντωμα και τον χαβαλέ, όχι γιατί την είδε diva, αλλά γιατί όντως δεν είναι στο χαρακτήρα της η ανάλογη συμπεριφορά.
    Την διαφορετική συμπεριφορά της την απέδωσαν στον Marcelo (το οποίο εν μέρη σίγουρα ευσταθεί- γιατί ζώντας με έναν άνθρωπο τον επηρεάζεις και σε επηρεάζει- απλά όχι με τον τρόπο που το εννοούν αυτοί), αλλά επίσης παίρνω υπόψη ότι με τα χρόνια μεγαλώνουν και υποτίθεται πως ωριμάζουν και ειδικά αν είχαν διαφορές στο χαρακτήρα οι οποίες συσσωρεύονταν επόμενο ήταν η Tarja να απομακρυνθεί.

    Well, συμφωνώ απόλυτα! Μάλλον υπήρχε ήδη η ασυμφωνία χαρακτήρων και με τον Marcelo εκδηλώθηκε περισσότερο. Είναι και η πιο πιθανή εξήγηση. Μερικοί έχουν κατασκευάσει ολόκληρες σαπουνόπερες για αυτό το θέμα. Laughing

    Fallen angel έγραψε:Αυτό το οποίο με αηδίασε ήταν
    1)Η άνανδρη συμπεριφορά στην απόλυση
    2)η κλασσική φτηνιάρικη κιτρινίστικη τακτική που χρησιμοποίησαν (αναφέρομαι στην τακτική "παίρνω αποσπάσματα του λόγου σου, ακόμα καλύτερα αν είναι και λίγο παραφρασμένα, και τα χρησιμοποιώ ώστε να δείξω αυτό που θέλω και στο σημείο του open letter The ultimate example being the already sold-out show in Oslo, which you wanted to cancel because you needed to rehearse for your solo concerts, meet friends and go to the movies. Those were the words Marcelo used in an e-mail explaining the cancellation. oops)
    3)The guy that until then said in interviews that, without Tarja, that would be the end of Nightwish, changed his message into: Nightwish is my band, my music, my lyrics, the scenery of my soul.

    Με το 1 και το 2 θα συμφωνήσω. Δεν ήταν σωστό αυτό που έκανε και δεν ξέρω και γιατί το έκανε. Ίσως είχαν ψυχρανθεί εντελώς οι σχέσεις τους και δεν μπορούσε να της το πεί αλλιώς. Και ήθελε να κάνει ό,τι μπορούσε για να ρίξει τις ευθύνες σ'αυτήν και τον Marcelo για την απομάκρυνσή της, που ok στέκει κάπως.. Δεν έπρεπε όμως να το δημοσιεύσει! Ας λέγαν εκεί ένα "Ασυμφωνία χαρακτήρων" και δεν θα έπαιρνε τέτοιες διαστάσεις. Laughing Λάθος του.
    Όσο για το 3.. ε! εντάξει στην αρχή ήθελε να δείξει πόσα σημαίνει για αυτούς η Tarja.. ήταν και στο συγκρότημα τότε. Όσο για την τελευταία φράση.. ισχύει αν και φαίνεται κάπως αλαζονικό.Οι Nightwish είναι όλα αυτά που είπε. Είναι ο Tuomas, η Anette, ο Jukka, ο Emppu και ο Marco αλλά δεν παύει να είναι το συγκρότημά του. Έχει δηλώσει επίσης ότι οι Nightwish είναι σαν ένας γάμος μεταξύ των μελών και του crew. Και δεν νομίζεις ότι το 3 είναι ένα παράδειγμα του 2; Laughing



    Fallen angel έγραψε:^^ Εμένα μου φαίνεται σαν να τρώει λίγο στο τέλος το όνομα. Razz

    Πόσο διαφέρει η ακοή των ανθρώπων.. Ε; Razz
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Fallen angel Τετ Ιουν 10, 2009 8:45 am

    Imaginary Rain έγραψε:Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στο σχόλιο μου για την αγάπη της προς τον Marcelo. Μιλούσα για την εξωτερική του εμφανιση. Razz

    Το ξέρω. Razz Το είπα για την γενική θετική διάθεση που υπάρχει για τον Marcelo. Razz

    Σαπουνόπερες, χμμ; Laughing Αν έχει φαντασία κανείς γιατί να μην τη διοχετεύσει εποικοδομητικά.. Razz

    Το 3 παράδειγμα του 2; Με μπέρδεψες τώρα. Laughing Μήπως το 2 παράδειγμα του 3;

    Συμφωνώ πως είναι αλήθεια αυτό που λέει, οι Nw είναι το συγκρότημα του. Αυτό που δεν μ' αρέσει είναι η έπαρση.. Neutral
    avatar
    Imaginary Rain
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 74
    Μέλος από : 08/09/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Imaginary Rain Τετ Ιουν 10, 2009 8:55 am

    Oh yeah, σαπουνόπερες.. μεξικάνικες μην σου πω.. Laughing Και το χειρότερο είναι ότι συμπεριφέρονται σαν να τους τα εξομολογήθηκαν οι ίδιοι οι πρωταγωνιστές. Razz

    Αυτό:"The guy that until then said in interviews that, without Tarja, that would be the end of Nightwish, changed his message into: Nightwish is my band, my music, my lyrics, the scenery of my soul.." μου θυμίζει την τακτική "παίρνω αποσπάσματα του λόγου σου, ακόμα καλύτερα αν είναι και λίγο παραφρασμένα, και τα χρησιμοποιώ ώστε να δείξω αυτό που θέλω." Τς τς τς.. haha
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Fallen angel Τετ Ιουν 10, 2009 9:11 am

    Σαν τις μεξικάνικες δεν έχει.. Laughing

    Ααα, τς, τς, σαν δεν ντρέπεσαι λίγο. Laughing

    Το απόσπασμα το χρησιμοποίησα για να περιγράψω την αλαζονική στάση που έχει γενικότερα και όχι για πατήσω στα λόγια του και να τον "κρεμάσω" από μία φράση. Δεν μιλάω για ένα συγκεκριμένο γεγονός, αλλά για γενικότερη συμπεριφορά..

    Δεν έχω φιλοδοξίες να ανελιχθώ σε σε κακεντρεχή φυλλάδα. Razz
    evanescencespko
    evanescencespko
    Admin
    Admin


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 5092
    Όνομα : Σπύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Keratsini-Peiraias
    Μέλος από : 24/06/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από evanescencespko Τετ Ιουν 10, 2009 10:36 am

    hmm den exo logo na antipatho ton Marcelo ego Razz
    I moni moy enstasi einai pos emfanisiaka i Tarja einai poly oraioteri Razz
    Apo tin alli vlepo pos pragmatika agapioynte kai pos o enas thelei to kalo toy aloy Wink

    Korali symfono apolyta mazi soy, aloste to eipe kai to fb ego eimai esy kai esy ego xaxaxaxaxa
    TarjaPhoennix
    TarjaPhoennix
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3684
    Όνομα : Eλλη
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Minas Tirith
    Μέλος από : 07/06/2009

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από TarjaPhoennix Πεμ Ιουν 11, 2009 5:30 am

    otan agapas den se noiazei pws einai o allos..an h traja einai autyxismenh konta tou den tha thn noiaxei tpt k kanenas....einai thea h gynaika o,ti k na leme twra ..o marcelo einai kapws ..thn sthrizei omws k tha thn sthrizei..enas logos pisteuw p efyge h tarja apo tous nw einai o marcelo....kata eme.... Rolling Eyes
    Popocatepetl
    Popocatepetl
    Tarja Silver Member
    Tarja Silver Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1023
    Ηλικία : 49
    Τόπος : Osgiliath (Pireaus)
    Μέλος από : 19/03/2009

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Popocatepetl Πεμ Ιουν 11, 2009 12:29 pm

    Εγώ πιστεύω ότι ο Μαρτσέλο δεν έχει ουσιαστική εμπλοκή. H Tarja είναι ένα τεράστιο και πολυσχιδές ταλέντο. Επιμένω ότι εάν της άφηναν προσωπικό χώρο έκφρασης, θα ήταν ακόμα στη μπάντα. Νιώθω ότι ο λόγος που έφυγε είναι γιατί ένιωθε ασφυκτικά (καλλιτεχνικά) εκεί με τεράστιες ευθύνες του μικρού ερωτευμένου Θωμά...
    gothessa
    gothessa
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 824
    Όνομα : +PeGGy+
    Τόπος : athens - nea smyrni
    Μέλος από : 09/06/2009

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από gothessa Πεμ Ιουν 11, 2009 9:26 pm

    paidia min ypothetoume tosa!stin ousia olous toys logous pou tous ekanan kai ti diwxane tous anaferoune sto gramma pou dimosieusane!opote apantane se ola!an itan o marcelo sti mesi i oxi auto mono oi idioi to xeroune kai kanenas allos!pou gia mena stin teliki ftaine kathara oi nightwish san sxima kai i tarja pou den kataferan na ginoun mia omada kai na afisoun ton marcelo kai kathe marcelo exw apo auta!fusika auto de ginotan apo ti stigmi pou itane pantremenos me tin tarja!tha thesw omws to exis erwtima an to group apartizotan apo perissoteres gunaikes pisteute oti tha tin eixan diwxei??? hmmm[/
    avatar
    zina90
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Μέλος από : 14/07/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από zina90 Πεμ Ιουν 11, 2009 10:33 pm

    nai, giati kai pali tha itan to epikentro tis prosoxis...kai o Tuomas i zileuei i tin exei erwteutei...
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από Fallen angel Πεμ Ιουν 11, 2009 11:50 pm

    Κάτι που μου άρεσε πάρα πολύ που είπε ο Marcelo για την Tarja είναι ότι το τραγούδι είναι η λιγότερο ανεπτυγμένη ικανότητά της, ή κάπως έτσι.. love heart
    avatar
    zina90
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Μέλος από : 14/07/2008

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από zina90 Παρ Ιουν 12, 2009 6:28 am

    fantasou dld, posa alla aneptygmena prosonta exei... lol!
    TarjaPhoennix
    TarjaPhoennix
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3684
    Όνομα : Eλλη
    Ηλικία : 35
    Τόπος : Minas Tirith
    Μέλος από : 07/06/2009

    Marcelo - Σελίδα 2 Empty Απ: Marcelo

    Δημοσίευση από TarjaPhoennix Παρ Ιουν 12, 2009 6:48 am

    ap'oso xerw k exw diavasei se ena blog..o tuomas htan erwteumenos me thn tarja alla pote den ths to eipe! inlove

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 1:04 am