Winter Storm Official Fan Club Greece

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

+37
steven_dv
StormyLullaby
deathlight
QueenTarja
Evrocks
*Missing Angel*
Vapera
Jim
geomel
Gardy
TheFlameWithin
purple waterfall
SafeInsideMyself
ghostlovescore
Katja-Turunen
Ghost-Angel
BleKatsiki
pikkumyy
xjimdim
SymphonicTarja
Master88
kostas-nw
*mary*
Scrooge13
Frozen_Angel
Popocatepetl
sweety
Fallen angel
Angel of Night
gothaki_snow_white
Ktn
modechristo
gothessa
SharonManiac
afedikoxalarwse6178
TarjaPhoennix
evanescencespko
41 απαντήσεις

    Tarja live in Greece! Part 2

    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από SharonManiac Παρ Οκτ 16, 2009 10:57 pm

    Spyro,diavasa ki egw to review...
    Nomizw oti prepei na to kanoume pio epishmo!!Na to valoume sto PORTAL h kati tetoio..

    Eilikrina exeis kalupsei ka8e stigmh tou Tarjosavvatokuriakou!!!!
    Kai asfalws mas edwses na katalaboume pws akrivws 8a mporousame na perasoume ki emeis....

    Elpizw tou xronou na er8w kai stis duo sunaulies... Very Happy

    Htan e3aireto to review...BRAVO!!
    evanescencespko
    evanescencespko
    Admin
    Admin


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 5092
    Όνομα : Σπύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Keratsini-Peiraias
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από evanescencespko Παρ Οκτ 16, 2009 11:27 pm

    Kali idea!
    Tha to katharograpso sta Ellinika nomizo...
    Einai oraio na minei kati gai na thymomaste to sk kai oxi oi vlakeies ton allon sites Razz
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από SharonManiac Παρ Οκτ 16, 2009 11:35 pm

    Wraia...Etsi...Epeidh eimaste to kalytero fan club... Wink
    Evrocks
    Evrocks
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 218
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Islanded in a stream of stars
    Μέλος από : 01/07/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Evrocks Παρ Οκτ 16, 2009 11:38 pm

    ωραιο review Σπύρο!! αν και δεν είπες για το milko haha
    καλη δύναμη στη μεταφορα του σε ελληνικά Razz
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από SharonManiac Παρ Οκτ 16, 2009 11:39 pm

    Ama 8es spyrous voh8aw ki egw... Very Happy
    Ka8omai pou ka8omai.. Razz
    evanescencespko
    evanescencespko
    Admin
    Admin


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 5092
    Όνομα : Σπύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Keratsini-Peiraias
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από evanescencespko Παρ Οκτ 16, 2009 11:41 pm

    Tha to ektimoysa haha
    Evrocks
    Evrocks
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 218
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Islanded in a stream of stars
    Μέλος από : 01/07/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Evrocks Παρ Οκτ 16, 2009 11:45 pm

    ^βοηθάω κι εγώ αμα θες Wink
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από SharonManiac Παρ Οκτ 16, 2009 11:46 pm

    Etsi paidia...
    Na synergastoume... cheers
    Evrocks
    Evrocks
    Tarja Maniac
    Tarja Maniac


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 218
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Islanded in a stream of stars
    Μέλος από : 01/07/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Evrocks Παρ Οκτ 16, 2009 11:46 pm

    team work Razz
    Popocatepetl
    Popocatepetl
    Tarja Silver Member
    Tarja Silver Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1023
    Ηλικία : 49
    Τόπος : Osgiliath (Pireaus)
    Μέλος από : 19/03/2009

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Popocatepetl Σαβ Οκτ 17, 2009 3:50 am

    Official Fan Review, συμφωνώ κι εγώ απόλυτα! Very Happy
    gothaki_snow_white
    gothaki_snow_white
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 38
    Ηλικία : 32
    Τόπος : korydallos-agios stefanos <3
    Μέλος από : 27/11/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από gothaki_snow_white Δευ Οκτ 19, 2009 9:55 am

    evanescencespko έγραψε:Loipoon irthe i ora gia to live report moy ton dyo imeron Razz
    Einai HUUUGE Razz
    Apolayste...

    Savvato 10/10/2009
    Proino ksypnima gyro stis 9 kai proetoimasia gia ena live poy para polys kosmos perimene me terastia anypomonysia!!
    Ftasame sto Gagarin gyro sti 2 kai eimastan gyro sta 10 atoma. Vlepame apo tin anoixti, mexri tote, porta to soundcheck poy ekane kyrios o Max (tselo).Kathos pernage i ora gyro stis 5:30 imastan gyro sta 20 atoma kai irthe i Tarja kai mpike apo tin plaini porta kathos ithele na kanei to soundcheck tis!Arxise loipon na tragoydaei kai oi protes korones eftasasn sta aytia mas kai tis ypodextikame me fones haha Videos apeiroy kaloys apo aytes tis stigmes exei i Marilena!
    I ora eftase 6 kai peripoy 200 atoma vriskomastan ekso apo to gagarin kai erxetai i eidisi apo ta security oti I TARJA THA VGEI GIA SYNENTEYKSI, arxizei na epikratei panikos loipon... Razz
    Meta apo arketes prospatheies ta security kataferan na mas valoyn se kapoia thesi kai I THEA VGIKE glykitati opos panta! O kosmos paraliroyse, kapoies stigmes de mporoyse na milisei i Tarja kathos fonazame TARJA TARJA TARJA kai o dimosiografos edose dikaios to mikrofono se emas! Razz Kapoia filia kai "see you soon"...
    6:30 kai oi portes anoigoyn stin ora toys kai se klasmata deyteroleptoy vriskomai kentro sto kagelo! O NAI LOIPON!!! Meta apo kanena 20lepto gyro sta 400 atoma itan mesa sto gagarin... Eixa arxisei kai aporoysa giati imastan toso ligoi eno iksera oti eixan poylithei 850 eisitiria mia imera prin!
    7:30 AKRIVOS arxizoyn oi Furnaze kai pragmatika itan poly eyxaristoi! O kosmos fanike na toys eyxaristietai me ti bassistria na klevei tin parastasi kai ton psyxakia drummer na gelaei sa xazoxaroymeno synexeia, itan eos kai tromaktikos Razz Epeksan misi ora i opoia perase para poly grigora.
    Prin vgei to deytero support group to gagarin eixe arxisei na gemizei kai gyro sta 800-900 atoma itan etoima na akoysoyn toys Kings of Modesty. Oi Filandoi anevikan sti skini kai eno perimena na einai poly pio eyxaristoi apo toys protoys, kathos to thrash den einai to stoixeio moy, apodeixtike pos den itan. Oxi pos itan kakoi apla i ora pernage pio arga, isos giati plisiaze i megali stigmi, arketa tragoydia toys arxisan na apotyponontai sto myalo moy apo to prota akoysma! Nomizo oti tha asxolithoyme sto mellon me aytoys!
    9 para tetarto kai i skini arxizei na adeiazei kai na stinetai gia tin emfanisi tis Tarja. Oi simaies kai ta pano eixan stithei! Otan i ora eftase 9 to gagarin itan gemato, me kosmo mexri kai stis skales! Entoysiastika poly me tin apixisi poy eixe to live! Fysika tis entyposeis sto 35lepto 8:45-9:20 eixe klepsei o ksanthos alligator me mployza ton aksexaston down haha Ma itan toso sympathitikos kai paaara poly grigoros haha (as toy proslavoyn ena voitho Razz).
    9:25 kai ta panta einai etoima! Oi moysikoi tis Tarja anevainoyn sti skini kai ta fota xamilonoyn! Oi protes notes toy Enough itan arketes gia na ksesikothei to gagarin kai defterolepta meta i Tarja Turunen ekane tin emfanisi tis sti skini en meso apotheosis! Oi fones itan pragmatika para poly dynates! I Tarja sto blog tis eipe pos fonazame toso dynata poy itan etoimi na klapsei apo ti syginisi! Ayto fanike kathos to Enough "xamilone" gia na traogydisei i Tarja to acoustic kommati toy, oi ekfraseis tis ta elegan ola!
    "Kalisperaaa Athinaaa" kai pire tin apantisi poy tis aksize, "eiste telioiii" parallirima Razz!
    Gracefully she's circling higher... Ena apo ta oraiotera kommatia toy live arxise! To koino iksere kathe leksi, moy ekane entyposi einai i alitheia kathos fanike oti den irthe gia na akoysei ta 3 kommatia ton nightiwish!
    MASTER! Kai to gagarin pragmatika seistike! I Tarja fenotan pos apolamvane para poly ti synaylia!
    Akoloythise to Seer kai to Minor Heaven! To deytero eidika itan ena apothymeno pollon Razz Anaptires kai petaloydes itan anammena! I know it's gone too far... ayti i frasi me anatrixiase, tin eipe me para poly pathos!
    Ta fota xamilosan kai o Max arxise na pezei ena mikro solo sto cello mexri poy arxise na akoygetai to I Walk Alone! I Tarja emfanizetai me tin "Ice Queen" endymasia tis kai ermineyei ena apo ta oraiotera kommatia toy My Winter Storm! To koino akoloythoyse tin kathe leksi toy tragoydioy kai sto deytero refren i Tarja edose to mikrofono sto koino gia na fonaksei "I WALK ALOOONE". Apo tis koryfaies stigmes toy live!
    O Mike Terrana emeine monos pano sti skini kai arxise to solo toy! Sigoyra einai enas monadikos drummer, edose resta... Stin skini emfanistike kai to ypoloipo group kai arxisan na paizoyn oloi mazi. Oloi itan foveroi, ego prosopika ksexorizo ton Alex (kithara), pragmatika einai APISTEYTOS an kai se sygrisi me toys ypoloipoys exei peksei sto pio asimo sygrotima...
    "AAAAAA" kai to pio dynato kommati tis vradias arxise na paizei! Ciaran's Well loipon kai i Tarja emfanizetai me lefka royxa. Opos exei pei kai i idia i Tarja einai tragoydi gia headbanging! Toy edose kai katalave Razz Opos kai emeis vevaia! Kathos eftane sto telos toy to tragoydi oi pio apaititikes notes toy live itan etoimes na akoystoyn (oxi pos eixa agonia an tha tis vgalei Razz)! Otan akoys kati tetoio sto ena metro mporeis mono na mineis me to stoma anoixto!
    I atmosfaira allazei kai ta asteria anavoyn. Gia emena i koryfaia stigmi toy live! Tired of being alone. Pragmatika ksafnika vrethika alloy Razz Itan san aggelos... Den exo na po tipota parapano gia ayti ti stigmi...
    I Tarja edeikse to pano poy egrafe "Rakastamme sinua Tarja" ( se agapame Tarja) kai eipe "I love you too, thank you for being here for me..."
    "Looooost Northeeeen Staaaaaaaar", ena klassiko pleon kommati Wink Stin gefyra perimena na kanei headbanging antistoixo me tin proigoymeni fora alla den ekane para poly giati opos eipe meta tis eixe anevei to fai Razz Pantos emeis den katalavame tipota...
    To pio amfilegomeno tragoydi toy live sigoyra itan to Poison! An kai oi apopseis einai 50-50 gia to an einai kali diaskeyi i oxi, to koino fanike enthoysiasmeno, meta to Wishmaster kai to I Walk Alone itan to kommati me ton megalytero enthoysiasmo!
    Ta koplimenta gia to Ellinik okoino synexizontan kai i ora gia ena kainoyrgio tragoydi irthe! Ta pliktra tis Tarja irthan mprosta (kai ekei katalavame pos den tha katevaine sto koino, pragma apolytos logiko kathos den ypirxe xoros gia na katevei Razz). If youu belieeeve... To kommati xeirokrotithike treis fores kathos paizotan Wink
    Pros megali moy eyxaristisi anti gia to Nemo i Tarja epelekse na pei to Over the hills and far away, kommati toy Gary Moore.
    I Tarja eipe pos irthe i ora gia to teleytaio kommati tis vradias pragma poy den mas vrike symfonoys Razz Sing for me my love! Akoma ena tragoydi to opoio to koino edeikse na gnorizei apsoga...
    To band kai i Tarja apoxoroyn apo ti skini kai arxizoyme: TARJA TARJA TARJA TARJA, WE WANT MORE WE WANT MORE WE WANT MORE! Fanike na argei kapos kai to edafos arxise na tremei Razz Xtypoysame ta podia mas sto edafos kai itan sa na ginotan seismos! Eytyxos poy den epese o eksostis Razz
    I Tarja ksanaemfanizetai mazi me ton Max kai ton Alex kai arxise to magiko medley me ta Wisdom of Wind, Boy and the Ghost, Our Great Divide, Calling Grace... I foni tis se olo tis to megaleio "...sacrifise the saints still love remains". Kati poy exei stigmatisei tis emfaniseis tis Tarja stin Ellada einai oti sto Calling Grace petagomaste kai leme to "she is free" pio grigora apo to tragoydi, etsi egine kai tora Razz
    AaaaAAAAAaaaaAAAA aaaAAAAaaaaAAA, Deep Silent Complete... Oloi arxisan na akoloythoyn tin Tarja sto aaaAAAAAAaaaaAa (i parafonoia se olo tis to megaleio Razz). Stis teleytaies korones i Tarja ta edose ola kai pire to xeirokrotima poy tis aksize!
    Kai dystyxos nai irthe i ora gia to teleytaio tragoydi me tin Tarja na ananeonei to rantevoy tis me tin Athina gia ton epomeno xrono me tin kykloforia toy kainoyrgioy tis album!!!! DIE ALIIIIIIVE, den perimena ayto to tragoydi na itan sta highlights tis vradias... Telika ITAN!
    Ena monadiko live irthe sto telos toy kai i Tarja apoxorise apo ti skini. Kapioi perimename gia aytografa kathos i Tarja vgainei PANTA meta tis synaylies opote tis epitrepetai gia na milisei me ton kosmo kai gia na dosei aytografa alla apo oti mathame tha efeygan gia Thessaloniki kateytheian kai efyge para poly grigora apo tpo gagarin xoris na tin katalavei kaneis... Ontos itan ligo apogoiteytiki i stigmi :/ Voleytikame loipon me ta support kai ton ALEX ( Very Happy).

    HD videos: https://www.youtube.com/user/DeathlightGr

    Kyriaki 11/10/2009
    To Tarjosavvatokyriako itan akoma se ekseliksi! Otan ftasame sto treno gia thessaloniki katalavame pos arketoi fan tis Tarja ekanan Tarjotour!
    Gyro stis 2:30 imastan sto Principal aisiodoksoi gia mia synantisi me tin Tarja alla kai prosvlimatismenoi gia tin proseleysi toy kosmoy poy ola edeixnan pos de tha ksepernoyse ta 400 atoma (fysika kai kaname lathos Razz).
    Me to poy ftasamee kaname mia volta gyro gyro to magazi kai katalavame pos ypirxe mono mia eksodos, i mprostini... Episis eidame tin aplomeni mpoygada ton Furnaze xaxax! Ta kagela sta opoia tin eixan aplosei itan vromika btw Razz
    Eno eixame arxisei na dipsame enas apo ta support bands mas efere mpoykalakia! (ti kalos anthopos Very Happy?) Kai i ora pernoyse...
    Gyro stis 4:30 imastan gyro sta 10 atoma ekso apo to principal kai tote irthe to van tis Tarja!! Mas xairetise apo mesa kathos viazotan na paei na kanei soundcheck... Alli mia eykairia xathike... Vevaia o Max vgike ekso kai vgalame photos klp klp...
    To soundcheck arxise kai apo ta tzamia eixame para poly kali thea! MASTER, i alitheia einai pos apogoiteytika para poly molis to akoysa, ithela na akoyso to She is my sin giati synithos ta leei enalaks. Eixa akoma tin elpida pos mporei na to allaze sti synaylia, pragma poy den egine...
    I ora eixe paei 6:30 otan arxize deila deila na mazeyetai kosmos, imastan gyro sta 50 atoma... Den moy ekane idiaiteri entyposi kathos den perimena poly kosmo i alitheia einai.
    Oi portes anoiksan ligo meta tis 7:30 kai mpikame se ayton ton ekpliktiko xoro, pragmatika entyposiako magazi! Terastio... Kai pali vrethikame kagelo gia na apolaysoyme ti synaylia! Very Happy
    O kosmos mazeyotan, o eksostis o opoios eixe trapezia gemize siga siga...
    Meta toys Furnaze kai toys Kings of Modesty (itan kalyteroi ekeini tin imera) to principal eixe para poly kosmo! Itan mia poly eyxaristi ekpliksi ayti! Mazeytikan gyro sta 1000 atoma!!!
    O fotismos tis terastias skinis toy principal itan entyposiakos! Genikotera oi synthikes itan idanikes gia mia tromeri synaylia! O alligator ekane kai pali tin emfanisi toy kai ton traviksame kapoies fotografies na ton thymomaste xaxaxa.
    Gia na teleiosei kapoia stigmi to report de tha anafero kai gia edo to kathe tragoydi xorista Razz
    Telika epekse Wishmaster, xalali itan tromero akomi mia fora Razz Fysika to setlist den tha mporoyse na itan idio me tis proigoymenis imeras! Etsi akoysame Nemo (katalavainete ti egine) kai Oasis!
    I koryfaia stigmi tis vradias omos den itan oyte to Nemo, oyte to I walk alone, oyte to Wishmaster. I Tarja xairetise to koino me to Sing for me kai etoimazomastan gia to encore! Tote o alligator kai o Marcelo emfanizontai sti skini o enas gia na metaferei kai o allos gia na epitirisei Razz Enas kyklos anoikse stin mesi toy koinoy kai se poly ligo i Tarja itan anamesa mas mesa se apotheosi! Zitise apo aytoys poy itan poly konta na katsoyn kato eti oste na vlepoyn kai oi apo piso kai oi perissoteroi to ekanan Razz Etsi tragoydise to medley (fysika kai den eleipse to "she is free" toy koinoy sto Calling Grace, malista mia kopela eipe "you are free" Very Happy ) kai to if you believe. Den exo logia gia ayto poy ezisa... Itan apisteyto!
    To Deep Silent Complete kai to Die Alive irthan na kleisoyn kai ayti ti synaylia poy i mpanta fanike na ti diaskedazei para poly (isos perissotero apo ayti tis Athinas), i Tarja edose rantevoy KAI me to koino tis Thessalonikis gia tin epomeni xronia!
    To principal arxise na adeiazei kai vgikame grigora ekso kai pigame kapoioi stin eksodo ton paraskinion. NAI LOIPON I TARJA DEN EIXE FYGEI KAI THA EVGAINE SE LIGO! Osoi imastan ekei piasame syzitisi me ta meli toy band tis Tarja poy itan kataenthoysiasmenoi me tis synaylies stin Ellada! Vgalame photografies, pirame aytografa, itan oloi poly kaloi! Mono o Terrana den vgike ekso...
    I ORA EIXE ERTHEI, imoyn o protos poy eida tin Tarja na anevainei apo ta paraskinia! Epatha amok Razz Itan toso apli, iremi, omorfi... Apla apisteyti...
    Mas zitise na pame pros to van kai ekei evgale me oloys photografia kai edose se oloys osa aytografa kai an zitisan! Ma kala ayti einai i Diva poy periegrafan kapoioi? Otan kapoios tis eipe pos einai poly omorfi apantise oooxi, exo megalosei pleon kai exo rytides! Ekei fonaksame oloi NOOO kai gelase Razz Itan allo pragma... Emena moy eipe oti me thymotan kiolas apo tin Athina Very Happy

    Ena apo ta oraiotera Savvatokyriaka tis zois moy eftase sto telos toy...

    1)Den ksero an kaneis diavase to report olokliro Razz An to ekane kaneis xara sto koyragio toy Razz
    2)Eimai sigoyros pos exo ksexasei na anafero polla pragmata alla nomizo einai arketa ayta Razz
    3)Xilia sygnomi gia ta Greeklish kai ton tropo grafis Razz

    TARJAAAA

    1) kai omws ekatsa kai to diavasa olo!!! kai sygkini8ika
    2) nai, kati 3exases!!! to onoma mou! oti egw mphka mesa 1h apo olous sto Gagarin respect Razz
    3) ela vre... exw diavasei k megalytera keimena se greeklish!
    gothessa
    gothessa
    Tarja Bronze Member
    Tarja Bronze Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 824
    Όνομα : +PeGGy+
    Τόπος : athens - nea smyrni
    Μέλος από : 09/06/2009

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από gothessa Δευ Οκτ 19, 2009 11:05 pm

    pisteuw pws o kathenas ezise to live i ta lives (alloi eftasasn k ws thessaloniki) opws akrivws epithumouse!i perigrafi sou einai polu kali kai leptomeris mporw na pw!itan pragmatika polu omorfa ola an kai tha ithela ena megalutero xwro!euelpistw kalutera tou xronou!kalokairi lukavito as poume!:)tarja tha se perimenoume opws panta...
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Fallen angel Τρι Οκτ 20, 2009 12:17 am

    Προσπαθώ να συνέλθω στην πραγματικότητα απ'αυτό που ζήσαμε και δεν βοηθάτε. Razz

    Με έπιασε πάλι ένα σφίξιμο στο στομάχι όσο διάβαζα κάθε στιγμή. Επίσης δεν έχω κανα θέμα με το greeklish, το ίδιο ακριβώς μου έρχεται με τα ελληνικά. Razz

    Το review του rocking από την άλλη εντελώς εντελώς ξεπέταα.. Απογοήτευση.. Αλλά δύσκολα μπορούν να αποτυπωθούν πόσο υπέροχες ήταν αυτές οι στιγμές ούτως ή άλλως.

    Το Calling grace έχει πολύ πλάκα έτσι όπως έχει καθιερωθεί. Razz Αφού.. she's free.. Hug

    Ένα πράγμα θέλω μόνο, να μην είναι μέσα αυτού του καλοκαιριού η επόμενη φορά στην Ελλάδα.. γιατί... γιατί. Razz Προσευχηθείτε μαζί μου, γτ αλλιώς θα πάθω αμόκ. Razz
    afedikoxalarwse6178
    afedikoxalarwse6178
    Tarja Gold Member
    Tarja Gold Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1571
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Lost Northern Star // Βριλήσσια, Αθήνα
    Μέλος από : 12/12/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από afedikoxalarwse6178 Τρι Οκτ 20, 2009 7:40 am

    Γιατί όχι;! Razz Κάτσε πρώτα, όμως να δούμε αν θα κάνει tour το καλοκαίρι Razz Πιστεύω, όμως, πως θα κάνουμε λιγότερο από 2 χρόνια για να την ξαναδούμε Wink
    gothaki_snow_white
    gothaki_snow_white
    Tarja New Member
    Tarja New Member


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 38
    Ηλικία : 32
    Τόπος : korydallos-agios stefanos <3
    Μέλος από : 27/11/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από gothaki_snow_white Τρι Οκτ 20, 2009 10:02 am

    mia xara htan f8inopwro pou hr8e. oxi kalokairi....
    Frozen_Angel
    Frozen_Angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 6789
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Thessaloniki-London-Komotini
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Frozen_Angel Τετ Οκτ 21, 2009 7:58 am

    paidia eilikrina akoma skeftomai tin synaulia kai dakryzw (nai nai egw o kafros haha Razz ) ekana toso dromo tosi tralaipwria kai a3ize pragmatika! dld eixame toso kali 8esi kai tin vlepame o0loi pisteuw! epsisi 8elw na tonisw tin magkia tou antwni (nai nai 8a se ek8iasw gia mia kai monadiki fora Razz) na milisei opws prepei (eugenika panta Wink) sto koitos me tin aspri once mplouza pou eixe plakwsei kyriolektika ton spyro! o typos an i8ele na mpei kagkelo as mas elege na pame ligo pio ekei i kapws na to ry8misoume! xwros do3a ton 8eo ypirxe mpolikos xwrousame! oxi na pataei ena paidi pou eixe ta misa kai vale xronhia! 8a eprepe na ntrepetai Evil or Very Mad episis 8elw na kataggeilw oti anamesa se autous tous ougka mpougka pou sprwxnontan/dernontan kata ti diarkeia tou set twn furnaze itan kai o kazanas haha Razz (se karfwsa nia nia nia nia nia Razz)
    Ktn
    Ktn
    Mod
    Mod


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 2029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : The Quiet Place [Βόλος]
    Μέλος από : 01/07/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Ktn Τετ Οκτ 21, 2009 9:40 am

    Frozen_Angel έγραψε:ekana toso dromo tosi tralaipwria kai a3ize pragmatika!
    Καλά, κόψε κάτι, μη μας πάρεις κι όλη τη δόξα. haha

    Frozen_Angel έγραψε:(nai nai 8a se ek8iasw gia mia kai monadiki fora Razz)
    Έζησα να το δω κι αυτό. Razz Πέρα από την πλάκα, ο τύπος ήταν εντελώς εκτός πραγματικότητας ... από εκείνους που με κάνουν να χάνω πάσα ιδέα για τη μουσική που ακούω. Αλλά after all, ήταν ένα μικρό μαύρο σημείο σε μια υπέροχη μέρα! Very Happy

    Όσο για την τελευταία περίοδό σου, έχω να πω μόνο ότι εγώ είχα δηλώσει από πριν ότι ήθελα mosh-pit στους F*u*rnaze... γιατί ως γνωστόν, με το thrash, μια χαρά κoλλάει το moshing! Δε φταίω εγώ που εσείς καθόσασταν μέσα στη μέση... haha
    Frozen_Angel
    Frozen_Angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 6789
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Thessaloniki-London-Komotini
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Frozen_Angel Παρ Οκτ 23, 2009 10:01 am

    spy mia paratirisi (ama den to pw 8a skasw Razz) les "imoun o prwtos pou tin eida na vgainei apo ta paraskinia" file eimastan oloi ekei me ta matia gourlwmena kai stramena pros tin porta Razz xalarwse ligo Razz (ama den to elega 8a eskaga Razz)
    evanescencespko
    evanescencespko
    Admin
    Admin


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 5092
    Όνομα : Σπύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Keratsini-Peiraias
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από evanescencespko Παρ Οκτ 23, 2009 8:22 pm

    Tin eida protos giati eixa mpei sxedon mesa Razz
    De thymase poy fonaksa?
    Mikri simasia exei...
    Frozen_Angel
    Frozen_Angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 6789
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Thessaloniki-London-Komotini
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Frozen_Angel Παρ Οκτ 23, 2009 10:08 pm

    evanescencespko έγραψε:Tin eida protos giati eixa mpei sxedon mesa Razz
    De thymase poy fonaksa?
    Mikri simasia exei...

    kai pali sou lew pws oso tin eides esy "prwtos" allo toso tin eidame ki emeis oi alloi pou eimastan pisw sou Wink
    Ktn
    Ktn
    Mod
    Mod


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 2029
    Ηλικία : 34
    Τόπος : The Quiet Place [Βόλος]
    Μέλος από : 01/07/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Ktn Σαβ Οκτ 24, 2009 2:22 am

    Καλά, μη σφαχτείτε για το ποιος την είδε πρώτος. Razz
    Το θέμα είναι ότι την είδαμε, μιλήσαμε και πήραμε και τα αυτόγραφά μας! Very Happy
    [κάπου εδώ πέφτουν όλοι όσοι είχαν έρθει μόνο Αθήνα να με φάνε :p]
    SharonManiac
    SharonManiac
    Tarja Diamond Member
    Tarja Diamond Member


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 3183
    Όνομα : Argyris Den Adelidis
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Utopia's Mountaintops....[Xaidari]
    Μέλος από : 09/09/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από SharonManiac Σαβ Οκτ 24, 2009 2:29 am

    Bravo Antwnh,bravo... Razz Razz

    Dn exei shmasia poios thn eide prwtos,that's for sure...
    Mhpws kerdise kana GOLDEN AUTOGRAPH?? Razz
    Frozen_Angel
    Frozen_Angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 6789
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Thessaloniki-London-Komotini
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Frozen_Angel Τετ Οκτ 28, 2009 11:06 pm

    paidia den 3erw an exei mpei idi auto i kati paromoio.... prokeite gia ena quote me osa eipe i tarja gia ta 2 live tis stin ellada.

    What Tarja said about her concerts in Greece

    It was so good to return to Athens. Had been two years since I’ve been there and it showed me that people had been waiting for my return.

    Heavens.. sake I almost burst into tears during the first song. That much the audience was screaming. There was only one thing bothering me during my performance and it was completely my own fault. I ate too late my dinner and when I was singing, the food started to rise up… I was truly suffering, but my crew told me that they didn’t hear nor saw anything strange in my performance. That’s amazing considering the mood I had during the whole show. Well, I learned my lesson and in the end, it was one of the best shows we did on this tour so far.

    Day after we performed in Thessalonica and some people from Athens followed us there. It was very nice to see people so excited! I want to thank Greece once again for waiting for me patiently. I hope you don’t need to wait too long for seeing me again in your beautiful country. We had a very big dose of Greek salad in this trip until then Wink


    pigi: Tarja-Greek Fan Page-
    Fallen angel
    Fallen angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 3178
    Όνομα : Κοραλία
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Σ' αυτή την έρημη γωνιά που μας γεννήσαν...
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Fallen angel Πεμ Οκτ 29, 2009 12:15 am

    Very Happy

    Ναι είναι απ' το blog της βρε. Razz Το έχουμε ποστάρει στο Messages from Tarja..
    Frozen_Angel
    Frozen_Angel
    Admin
    Admin


    Θηλυκό
    Αριθμός μηνυμάτων : 6789
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Thessaloniki-London-Komotini
    Μέλος από : 24/06/2008

    Tarja live in Greece! Part 2 - Σελίδα 24 Empty Απ: Tarja live in Greece! Part 2

    Δημοσίευση από Frozen_Angel Πεμ Οκτ 29, 2009 12:21 am

    to teleutaio pou 8ymamai sxetika me to blog tis einai pou i marja elege synexeia oti an den grapsei mexri tis 11 to vrady sto blog meta isws na min anefere kan tin ellada afou stin epomeni emfanisi tis 8a eixe 5000 kosmo Razz
    dld mas eipe katamoutra "pali kala pou den ta evgala panw sas" Laughing ki esy xristianni mou (i oti eisai telospantwn) prin to show min katevazeis ton ampako Laughing

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μαρ 28, 2024 12:22 am